Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van tapasztalata valakinek az...

Krisz0921 kérdése:

Van tapasztalata valakinek az itt található könyvekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 3. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

A Necronomicon nem létező könyv, Lovecraft találta ki, majd később több ember is pénzt akart abból csinálni, hogy megírta. Több verzió is létezik ezért belőle. Ráadásul Lovecraft-nak semmi közze ehhez a könyvhöz, azon kívül, hogy ő találta ki a címét meg írt hozzá egy másfél oldalas eredet-sztorit, így a neve is hibásan van a könyvön feltüntetve.


A többi között meg van normális, tudományos, kutatásra épülő mű.


A többi meg baromság.

2017. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kinek mi a normális...ha nem hiszel nem kell ezt a szekciót nézned nekem ez a véleményem azok válaszát kértem akiknek voltak JÓ tapasztalatai ezen könyvek bármelyikével.
2017. szept. 3. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy ezeket a könyveket szemétnek tartom, van olyan, amit nem tartok annak...


Vagy azt hitted, hogy a libri a sötét tudás kincsesbányája?


Aranyosan naív vagy hívőkém.

2017. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudod mit hiszek? azt hogy az igazi tudást a "deep web vagy dark web-en" található vagy olyan embereknál akik nem hajlandóak elmondani vagy megosztani őket másokkal sajnos.
2017. szept. 3. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:

roy jones nevű felhasználó válasza:

Én csak a Bibliát olvastam, de azt is csak azért, mert ingyen adták nekem. Nagyapámnak megvannak ezek a könyvek majd megadom a címét és az iranyuzo számát.

2017. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos, nem neztem meg a listat, mert mindenkinek masfajta konyvek mutatnak iranyt vagy lelki indittatast.


Elarulom, az igazi konyvek nem kaphatoak sehol, hanem magangyujtok kezeben vannak vagy a vatikan konyvtaraban/irattaraban csucsulnek.

Milyen mokas hogy "isten" szent emberi magikus konyveket oriznek...


Ha valodi magiat akarsz tanulni, akkor azt nem konyvekbol fogod, hanem arra bizony kell egy affinitas, lelki indittatas es persze a cel.

A magia nagyon komoly tudomany es bo tartalmas ismeretanyag kell hozza.


Keresd meg azt, amely szamodra iranyt mutat, de annyit elmondok, nem a konyvek szama es az olvasottsag adja meg a tudast, hanem a mely megertese az egesz vilagegyetemnek.

Ha ezt nem tudod elfogadni, soha nem fogsz tudasra szert tenni.

2017. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A necronomicon egy létező könyv és az eredetit egy arab irta! Viszont a lovecraft os az semmire nem jó!!!!
2017. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Viszont jól irták előttem! A dark weben találhatsz dolgokat amik igazak!!!
2017. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na jó és akkor itt nem tudok elmenni mellette.

Ne legyetek már komplett idióták. A gyerek felmászik dark-webre és konkrétan kicsinálják -.-" Lehet, hogy másoknak nem evidens de nem véletlenül nem fér hozzá mindenki.

2017. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját kárán tanul és ha őt a démonos témák érdeklik meg a holtak könyve akkor csak nem kell annyira félteni ;)
2017. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!