Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezoterikus lányok, ti előnyöse...

Ezoterikus lányok, ti előnyösen kezeltek egy olyan fiút aki hisz a misztikus dolgokban és néha foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatra értem, hanem csak szívesebben beszélgetnétek vele és szimpatikus lenne, h érdekelik az ily témák?
2017. szept. 27. 22:13
 1/10 piriiiii ***** válasza:

Igazából nem oszt, nem szoroz.

Annak örülök, ha valaki nem utasít el mindent zsigerből. Ugyanis az emberek túlságosan elutasítóak az okkultizmussal szemben, az szerintem hátrány.

Jó, ha tudunk erről dumálni, mert engem érdekel, mélyebben bele is ástam magamat.

A párom például nem elutasító, ez tetszik.

Ha másnak felhozom ezt a témát, rögtön lehurrog, szóval gyakran félve hozom fel, mert hülyének néznek.

De, mint írtam, képes vagyok ítélkezés nélkül közelíteni másokhoz, így hát nem oszt, nem szoroz. Vannak fontosabb dolgok is, amik alapján értékelek.

2017. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ezoterikis lányok" :'D
2017. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez buta kérdés . És buta válaszokkal.
2017. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 - annyira buta, mint anennyi érvet tartalmaz a kijelentésed...
2017. szept. 27. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja. Mert a teljes szólás így van: hülye kérdésre hülye választ, egy hülye válaszolótól
2017. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem jön be a tantra szex, amúgy előny a kocka has, igényesség, 18-20 as méret, és legyen 180 fölött.
2017. szept. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezopuncit akarsz?
2017. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ily témáktól hátrányos helyzetű lesz a szememben.
2017. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Minden érdekes számomra, szóval elhallgatom szívesen.
2017. szept. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A közös érdeklődési terület párkapcsolatoknál/ismerkedésnél nyilván előnyös. Ha kifejezetten spiritualitásról van szó, akkor pedig pláne előnyös a közös világnézet, máshogy nehéz lenne.


Én úgy szoktam ezt csinálni, hogy szépen, óvatosan kiszimatolom, hogy mennyire érdeklődik más az ilyen dolgok iránt és milyen szinten foglalkozik vele. pl először csak jógáról, önfejlesztésről, pszichológiáról beszélgetek és ha ezeket bírják, akkor megyek tovább spirituális cuccokra.


Vagy pl most lesz egy vendégem és kinn fogok hagyni egy jógás könyvet "csalinak" az ágyamon. Ha érdekli, rákédez és lehet továbbvinni a témát. (mivel az "Egy jógi önéletrajza" c. könyvről van szó, ha benne van a témában akkor eléggé fel fog lelkesülni :) )

2017. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!