Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek sikerült a szerelmi...

Valakinek sikerült a szerelmi kötés? Mikor hatott?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 16:29
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
57%
Nem hatott senkinek sehogy, mert egy hülyeség.
2017. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak érdeklődöm.
2017. okt. 1. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
A szerelem nem cement, hogy megkössön.
2017. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Létező, megfelelő hít, energia, és egy kis rituálé, de előbb, tisztitani kell, aztán kötni, és tisztában kell lenni az oldásával is, ha olyan személy az illető akit nem neked szánt a sors, szenvedés lesz mind 2 fél részéről a kapcsolat híszen nem tudjátok elengedni egymást , de nem is vagytok boldogok, gondold meg jól, kivárod a sorsod , hísz aki a tied eljön és boldog leszel, a kötés csak lehet átmeneti boldogság, ha azzal a személyel kötőd aki a sorsod , akkor meg úgysem hat és megtalálod nélküle is . ez ilyen.
2017. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Humbug
2017. okt. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anonime AJ ***** válasza:
13%
Biztosra állítom,barátom hogy nem igaz.
2017. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
miaszhogy nem müködikk a multkor én is kikötöttem a julcsát az ágyhoz és egész éjjel szerettem
2017. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 eszti_palotai ***** válasza:
94%
Nekem 2 hónap volt. Működik.
2017. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Sziasztok, egy nemrég megtörtént esetet szeretnék leírni. Egyik barátomat elhagyta a barátnője és teljesen összetört. Se ő, sem én nem hittünk ezekben a hókuszpókuszokban... Egyik közös ismerősünk ajánlott egy "mágust", a barátom elment hozzá, és ő úgy fogalmazott, hogy "sokmindent tudott az ember, amit nem tudhatott volna a magánéletéről"... rá 2 héttel belement egy szerelmi kötésbe is. Eltelt maximum 1 hónap, és a barátom visszakapta a barátnőjét, és azóta is boldogan élnek.
2017. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!