Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hatásos szerelmi kötés vagy...

Hatásos szerelmi kötés vagy bájital. Valaki aki ért hozzá segít?

Figyelt kérdés
nagyon szerelmes vagyok egy lányba és jóban vagyunk de nem szerelmes belém. Próbáltam vele ösze jönni de neki más tetszik. Kellene valami szerelmi kötés, nem akarom elveszíteni

2017. okt. 23. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Üdv!

Látom rengeteg az ilyen, és ehhez hasonló kérdés itt. Azt hiszem ideje lenne már eloszlatni a ködöt, amit a média, és a butított okkultizmus zászlósai raktak az emberek fejére.


Első sorban megjegyezném, hogy a nyugati boszorkányság és mágia gyenge alapokon áll, hitelessége a béka segge alatt. A sztenderd "kotyvasztós varázsigék" nagy hányada pedig blődli, kisebb hányada pedig olyan szimbolikus recept, amit csak a hozzáértő fog tudni értelmezni (és nem fog kecske szarvat, vagy békanyálat dobálni egy üstbe).

A "varázsütésre küldött" szerelmek pedig pontosan olyan külsőségesek mint azok a "mágusok" akik csinálják.


Aztán: Senkinek a tudatát nem fogod tudni "irányítottan" befolyásolni egy-két löttyel, vagy hókuszpókusszal. Habár afrodiziákumok léteznek és hatásosak is, de senki nem fog tőle rád mászni, aki egy kicsit is tudatosabb egy óvodásnál. Másrészről pedig ha tudnád sem lenne jogod (nem társadalmi hanem természeti) mások akaratát megkötni, mások függetlenségét elvenni, tekintve, hogy minél többet VESZEL EL, annál többet vesztesz.


A megoldás pedig: A Valós Mágia a használóján keresztül működik, így mindennek amit el akarsz érni, te vagy a feltétele. A te akaratod, a te képességeid, a te energiád és erőd. (Nem mellesleg mindent csak akkor érsz el igazán, ha te magad küzdöttél meg érte.)

Tehát ha valakinek a szerelmét kívánod, testel lélekkel meg kell küzdened érte, első sorban igaznak, és őszintének, másodsorban tisztelettudónak kell lenned. A többi pedig már az ő akaratán, és szándékain múlik. Ha nincs meg a szinkron, bármit tehetsz, bármihez nyúlhatsz, a szerelem, és a kötődés nem lesz az igazi.


Végezetül: Ha megfigyeled a szerelem, és két ember kapcsolata nem is igazán mágust és mágiát igénylő dolog, és aki nagyon ehhez akar nyúlni, csak megégeti a kezét, és több veszteség érheti, mint amennyit nyerni akart.

Tiszteletem!

2017. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ilyen. Viszont még van esélyed, amíg nem jött össze a másik csávóval.
2017. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem létezik a kötés. Hidd el, tudom miről beszélek....pedig nagyon hittem benne.
2017. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Értek hozzá s ezek még annyira egyszerűe,eyátkseember megtanulhatja őket pár év alatt, úgy, hogy specializálódva teszi. Ha értenétek mindenség mechanizmusát, csodálkoznátok, milyen könnyű.


Nos szabad akaratodból ál tudáshiányod miatt defekteket rakni magadba s mások életébe, nekem pedig szabad akaratom van ezt hátráltatni, ahogy tudom.

2017. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Bájitalokhoz anyag beszerzés 50%ban a lehetetlent súrolja az átlag alacsony szintű céloknál is.

Önzőségeden még erősen dolgoznod kell. Kezdj el tudatosabb életet, vagy nagy kínokba rántod magad.

Magadat szereted, magad elméleti, eddig sosem létezett helyzetét nem akarod elveszteni. A lányt nem is ismered, csak vonzódsz hozzá a saját elméd hiányosságai miatt kialakult álomkép miatt, amivel őt azonosítod.

Ne szeresd magad más kárára.

2017. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy jó szakembert, igazi mágust.
2017. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok, IGEN LÉTEZIK !!!

Egy nemrég megtörtént esetet szeretnék leírni. Egyik barátomat elhagyta a barátnője és teljesen összetört. Se ő, sem én nem hittünk ezekben a hókuszpókuszokban... Egyik közös ismerősünk ajánlott egy "mágust", a barátom elment hozzá, és ő úgy fogalmazott, hogy "sokmindent tudott az ember, amit nem tudhatott volna a magánéletéről"... rá 2 héttel belement egy szerelmi kötésbe is. Eltelt maximum 1 hónap, és a barátom visszakapta a barátnőjét, és azóta is boldogan élnek.


ha szeretnéd, írj rám és megadom a Mágus elérhetőségét.

2017. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!