Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hermetika, mágia?

Hermetika, mágia?

Figyelt kérdés

Kedves Válaszoló!

Segítséget szeretnék kérni bizonyos mágikus lépések megvalósításában, illetve az eddigi tapasztaltak elemzésében. (Elsősorban fluidikus tapasztalatok, illetve azok továbbfejlesztéséről)

Amennyiben ön valóban praxis szintjén foglalkozik mágiával, kérem írjon.

Köszönöm a segítséget.



2017. nov. 2. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Minek a magázódás? Mi az a fluidikus? Amúgy mágia nem lètezik.
2017. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel ez egy nyilvanos forum, ezert ugy gondolom, hogy a magazodas adekvat, barmennyire nem szokas ezen az oldalon.

Attol fugg, hogy te magia alatt mit definialsz. Valoszinuleg a te definiciod szerinti ertelemben, valoban nem letezik magia.A fluidikus jelenteset eleg hosszu lenne kifejteni, direkt fogalmaztam igy, hogy akik a magia eredeti forrasaval,irodalmaval es gyakorlataval foglalkoznak ertsek meg.

2017. nov. 2. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Mit akarsz a káoszmágiával? Őszintèn.
2017. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kaoszmagia kifejezest eddig nem ismertem. Definialnad?

En a magiat a hermetikusok altal bevett modon, a gyakorlati metafizika szerint definialom.

A magia segitsegevel szeretnem megvalositani es transzcendentalni onmagam, illetve megismeresni, es uralni a vilag kulonbozo eroit.

2017. nov. 3. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg mindenben meglátni a jót, ami jó èrzèst okoz ès azt fokozza. Elèg ennyi egyszerre. Fèl èv múlva tedd fel újra a kèrdèst. Az akkori jellemedből fog kiderülni segítek-e továbbra is.
2017. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben! Ellenben a jo erzes fokozasarol egy sajat technikara asszocialok, ami lehet hogy ekvivalens azzal, amit te szeretnel.

A lenyeg, hogy bizonyos modon kepes vagyok egy olyan erzelmet gerjeszteni, amely olyan emelkedett allapotba visz, amely segitsegevel A bev. a magiaba cimu konyvben definialt csond allapotot allandositani tudtam hosszabb ideig.

Ugy erzem hogy ez az erzelem felemelhet attol az organikus felelemtol, ami a fluidikus allapotban kilepesnel jelenik meg es azonnal visszarant a "fix" be, a "ko"-be.

2017. nov. 3. 14:06
 7/8 Execlor válasza:
59%
Magdit kérdezd!
2017. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
100%

Üdvözlégy!

Érdeklődni szeretnék, hogy miben segíti a mindennapokat ez a bizonyos hosszabb ideig megtartott csönd-állapot?

Köszönettel: ”Érdeklődő”

2021. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!