Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fontos! Segitsen valaki!?

Fontos! Segitsen valaki!?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy úgymond "mestert",aki átadja nekem a tudását,mindent amit az életben megtanult a mágiáról,okkultizmusról és spirituálisan fejlett.Na,jó ennél jobban nem tudom megfogalmazni,szóval ha valaki magányosnak érzni magát és szeretné megosztani valakivel a tudását akkor Én itt vagyok,mert lényegében minden érdekel.

2012. okt. 12. 14:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
én is otthon vagyok spirituális dolgokban de pl a mágiával annyira nem foglalkoztam még, ha épp uncsizol akkor mesélhetnél róla :)
2012. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: jó az igaz,hogy érdekel a mágiával meg stb.,de szerintem én nem tudok neked errő mesélni,mivel én sem vagyok teljesen mindennel tisztában,ezért is kellene nekem valaki,aki segit nekem fejlődni.

Bár azt gondolom,hogy senkinek sincs érdekében ezt tenni,de én úgy vagyok vele,hogy semmit nem ér a tudás,ha nem segitesz vele másoknak.Ha tovább adod a tudást akkor nem fog elveszleni...

2012. okt. 12. 14:55
 3/40 A kérdező kommentje:
**érdekel a mágia.Bocsi a helyesirási hibákért.
2012. okt. 12. 14:56
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

Megosztom veled amit eddig tanultam a mágiáról! Összesen 6 évet töltöttem, hogy tökéletesre fejlesszem a tudásom. Angliában tanultam, éltem. Családom azt mondta, hogy mágia nem létezik, max. bűvészkedés. Hamar rájöttem, hogy van egy egyfajta képességem, tudtam tárgyakat mozgatni és széttörni érintés nélkül. 11 éves koromban beíratkoztam egy Ezo-s suliba, (nem akarom ide leírni a nevét, majd priviben) az igazgató nagyon kedves volt sokat foglalkozott velem. Ez segített ahoz, hogy most profi "varászló" legyek. 5 év alatt sok mindent megtudtam, tanultam. A 6. évben meghalt az igazgató úr és csak a barátaimra számíthattam : (. De szerencsére itt vagyok, mint 2 gyermekes, boldog apuka!

Üdv Harry Potter

2012. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Chh...szinte tudtam,hogy lesz aki hülyeségeket fog irni,de nem baj,egy jót mosolyogtam rajta,köszi :))
2012. okt. 12. 15:02
 6/40 anonim ***** válasza:
Meddig hitted el?
2012. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Te mindig trollkodni szoktál,szóval már rögtön tudtam,hogy tőled nem számithatok komoly válaszra :))
2012. okt. 12. 15:12
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mindig is lesznek akik "nem hiszik el" mert nem tapasztaltak semmi "természetfelelttit", pedig a természetfeletti szerintem nem is természetfeletti, csak még a legtöbb ember számára ismeretlen! Ezért sokan félnek is tőle, és ilyen hülye kommentekkel próbálnak ellene küzdeni. Bár felesleges..
2012. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
70%
Na a tudás mesterét keresd! Neked a tudatlanság mesterére van szükséged.
2012. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Alex, te mindenhol ilyen kedves vagy :D :)
2012. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!