Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Edesapamat elatkozhattak? En...

Edesapamat elatkozhattak? En eddig nem hittem az ilyesmiben, de most felek, hogyan segithetnek rajta?

Figyelt kérdés
Kisfiu koraban,1asszony megharagudott ra es azt mondta neki,hogy 38-45eves kora kozott meg fog halni! Kis faluban lakott,vagy 4-5 embernek is mondta,akirol apu tud es igaz lett,mind meghaltak fiatalon. Ezeket kommentban leirom. Apu ezt el is felejtette,de 2hete megjelent az almaban az asszony,erezte hogy razza,mikor felebredt meg akkor is erzte. Azt mondta neki,h meg fog halni hamarosan,5napra ra ujbol almodott,akkor azt kerdezte tolle,h elmondta mar hogy fog meghalni,tudja,h ugyis elfogja mondani es ha elmondja,akkor meg is fog halni. Eddig en nevettem az ilyesmin,egyaltalan nem hittem benne,de most nagyon felek,edesapam most 42 eves. Nekem nem mondta,csak anyunak. Sajnos anyu hisz ebben,mar 3 hete,csak ezen szomorkodik. Mit kene tennem?
2017. nov. 4. 08:40
 1/10 A kérdező kommentje:

Volt a faluban 1szep fiu,annak azt mondta,h ne kenyeskedjen a szepsegevel,mert o fog lenni a falu csufja es meg fog halni fiatalon. Par ev mulva valamivel a fiu az egyik oldalon elvagta csunyan az arcat,ki is nyillott,nagyon caunya lett es nem sokkal utana meghalt tudorakban.


Egy ferfinak azt mondta,h ne legyen buszke,mert par even belul gazdag lesz,d amikor a legjobban fog menni neki,akkor fog meghalni. Tenleg gazdag lett,nemsokra ra elutotte 1auto.

2017. nov. 4. 08:48
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy no meghazasodott,azt mondta ne uroljon,mert par ev mulva ugyis az o fia felesege lesz. 5evig elt a ferjevel,gyermekeik is szulettek,de a ferje meghalt es kesobb tenleg az o fiahoz ment hozza.



Apu talalkozott vele a boltba,azt mondta neki,h na mi van hazasodsz? H lehet az,h te mar nosulsz ilyen fiatalon az en fiam meg meg nem,"majd adok en neked".Pedig nagymamam sem tudott arrol meg,h apu el akarja venni anyut. Anyu 1masik faluban lakott,parton ment apu mindig hozza es sokszor kovette ot 1liba,mikor beleakart rugni a libaba,akkor hirtelen a liba eltunt!

2017. nov. 4. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Teremtő Képzelet, vagyis az agyunk ösztönösen létrehozza azt amiben annyira hiszünk hogy jelen valóságként vagyunk képesek átélni. Akár rossz akár jó az a valami. Ha rettegtek attól hogy megvalósul apukád halála, az nagy hiba, mert a félelem épp úgy katalizátor a képzelet megvalósításához mint az öröm például akkor ha azt képzeled el hogy gazdag vagy.

Elárulom neked hogy én voltam bőrrákos és bizonyos okokból nem vállaltam semmiféle kezelést, hanem magamtól gyógyultam ki belőle. Ha ez lehetséges volt akkor a rosszindulatú jóslatokat is el tudjátok kerülni. És akkor nem csinál ösztönösen valami olyat édesapád hogy a rossz jóslat valósulhasson meg.

Vagy nekem "jósolták" rosszindulkatból azt hogy soha nem végzem el a fősulit. Nem csak elvégeztem hanem jeles lett a diplomamunkám és ma a második találmányomon dolgozom. Tehát az valósul meg amit elképzeltek, amit erős érzelmekkel elképzeltek. Miért csesznétek ki magatokkal és apukáddal az által hogy annak a rosszindulatú büdösbanyának hisztek? Az egy dolog hogy sokan elhitték jóslatait és tudat alatt ösztönösen tényleg az autó elé léptek vagy napi több doboz cigit szívtak hogy tüdőrákosak lehessenek, mert hát szerintük annak a banyának a szavait teljesíteni kell. A saját pozitív vágyaitok teljesítsétek, ahhoz azokat képzeljétek el. Sőt a helyetekben kicsesznék azzal a banyával az által hogy édesapád kicsattanó egészségben él és megünneplitek legalább a 90. születésnapját.

Én megmondanám annak a banyának hogy vigyázzon a szájára mert a temetésén ott fogok lenni és csalánt dobok a koporsójára.

2017. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia. En is ugyanezt gondolom. De mivel az aki tudo rakban halt meg,nem cigizett soha. Es a banya mar reg meghalt! Es apu almaban 2hete jelent meg,pedig mar reg el is felejtkezett errol az asszonyrol es arrol amit mondott neki.
2017. nov. 4. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Màglyàra vele! Boszorkàny!
2017. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Budapestre kellett volna költözni. Itt nincsenek ilyenek. Mindenki Mónika showt meg Barátok közt néz, ezen éli ki magát nem átkozódáson.
2017. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy boszorkány-e az asszony könnyen el lehet dönteni. Össze kell kötözni kezeit lábait és bedobni a folyóba. Ha fenmarad a színen, akkor boszorkány, úgy el kell égetni. Ha elsüllyed, akkor nem volt az.
2017. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azert almodik vele apukad mert tudatosan, vagy tudat alatt foglalkoztatja a joslat. Altaban akik nem hisznek ilyenben azokkal bem is törtenik semmi. Azt meg, hogy nösül siman kitalalhatta.. En pl. azt tudom mindig ha ket ember titokban együtt van, vagy valakinek tetszik valaki. Egyszerüen latom rajtuk, nincs benne semmi varazslat...testbeszed, kis következtetes.Olvasgass amugy a cold readingröl ezt csinaljak az allitolagos josok.
2017. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 thoomas26 ***** válasza:

A lélek a leszületése előtt - többek között - eltervezi a leendő életének lehetséges kilépési pontjait, s tisztában van azzal is, hogy közülük melyik lesz az a pont, amikor legnagyobb valószínűséggel bekövetkezik a test halála. Így a lélek szempontjából váratlan vagy véletlen halál nem létezik. Félni teljesen értelmetlen tőle. Ritka kivételtől eltekintve: abban az időpontban, amikor a lélek menni kíván, vagy mennie kell, menni is fog. Ellenkező esetben pedig marad, bármi is történjék.

Vannak olyan emberek, akiknek van képességük belelátni a jövő energiafolyamába, s onnan információkat lehívni. Így előfordulhat, hogy van olyan személy, aki képes megmondani egy másik ember halálának időpontját. Azonban az ilyen információk egyrészt kétes hitelességűek, másrészt, mint ahogy írtam, a haláltól való félelmet sajnos csak a társadalmi normáink táplálják, melyben felnőttünk. Valójában értelmetlen.


Tehát. Édesapádat nem átkozták el, legfeljebb beleláttak a jövőjébe - de ez sem biztos. Bármelyik lehetőség is áll fenn, a legfontosabb, hogy ne foglalkozzatok vele, legfőképpen ne féljetek tőle. Pláne ő maga ne. Minden körülmény ellenére meg kell tartanotok a pozitív gondolkozást, életszemléletet, s akkor semmilyen ártó energia nem fog tudni hatni rátok. Aminek viszont be kell következnie, akkor is be fog, ha félsz tőle, ha nem. Ha akarod, ha nem. Ha el vagy átkozva, ha nem. S ilyen többek között a halál időpontja is.

2017. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!