Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Véletlen, vagy okkal történo...

Véletlen, vagy okkal történo kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nehany honapja kulfoldon tartozkodtam egyedul par hetig, ahol nagyon sok baratot szereztem, tobbek kozott egy kulfoldi lannyal szoros baratsag alakult ki koztunk, illetve egy masik magyar lannyal is. Miota hazajottem, szinte minden nap kapcsolatban vagyok veluk, magyar baratnomet meg is latogattam egy hetvegere, szuper volt. Elkezdtunk beszelgetni a fiukrol, ugyanis 3 honapja lett vege a kapcsolatomnak, amiben boldogtalan voltam. Baratnom mutatott egy sracot, aki gyermekkori baratja, okos, erett gondolkodasu, illedelmes ferfi. Nagyon megtetszett, mosolyogtunknegyet, hogy milyen kar, hogy kulfoldon lakik. 2 nap elteltevel jott egy uzenet ettol a fiutol, teljesen random, meg is lepodtem, hogy tetszem neki, nemsokara hazakoltozik, raadasul az en varosomtol nem is olyan messze. Az erdekesseg pedig az, hogy o abban a korhazban dolgozik, ahol az a baratnom is, akivel kulfoldon ismerkedtem meg. Ezt elmeseltem anyukamnak, aki teljesen elkepedt, hogy milyen erdekes, hogy ilyen “veletlenek” vannak. Azt mondta egy ezoteriaban ismert ismerosom, hogy ez egy kettos kapocs, talakoznunk kell, mert ilyen veletlenul nem tortenhet. En szemely szerint nem hiszek a veletlenekben, ugy gondolom, ha a sorsunk nincs is, de valami alapjan okkal tortennek a dolgok.

Jelenleg nagyon izgatott vagyok, de nem hallottam meg errol a kapocsrol, erdekelne szelesebb korben, es, hogy ha ez tenyleg egy ilyen kapocs, akkor mit tegyek, illetve inkabb hol olvashassak utana, illetve, hogy ez egy veletlen, vagy eltervezett dolog lehet az eletemben!?


2017. nov. 7. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Véletlenek nem léteznek.
2017. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:
48%

Leszületésünk előtt az elmúlt életünk következményeképp tervezzük meg szellemi segítőinkkel a leendő életünk főbb körülményeit, szereplőit, eseményeit. Mivel mi ideiglenesen elfelejtünk mindent, szellemi segítőinket kérjük meg arra, hogy segítsenek nekünk e tervünk megvalósításában. Ők pedig gondoskodnak arról - a mi érdekünkben -, hogy minden megtörténjen velünk, aminek meg kell, s semmi olyan ne történjen velünk, aminek nem kell. Így nem is gondolnánk, hogy az életünk mennyi történése mögött húzódnak felsőbb szellemi erők munkái. (Ez persze nem jelenti azt, hogy dróton rángatott bábuk lennénk!)

Véletlenek - legalábbis az életünk meghatározóbb dolgait illetően -, úgy ahogy ismerjük, nincsenek. Ha ezzel a fiúval neked találkoznod kell, akkor minden úgy fog alakulni, hogy találkozzatok. Sőt, az egymásnak adott, egymástól kapott megtapasztalásotok sem a véletlen műve lesz, bármi is legyen az.

2017. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!