Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lépjek kapcsolatba...

Hogyan lépjek kapcsolatba démonokal?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez a kérdés már párszor fel lett téve de én még nem találtam rá megfelelő választ.Bár már utána néztem mégis a ti tapasztalataitokra lenne szükségem.Kérem csak olyan ember irjon akinek valamilyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban.Kérem hogy olyan ember ne irjon akinek a mondatában hülye gyerek,pszichológus es stb. van. Válaszokat előre köszönöm.

2014. jún. 5. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Kis butus semmi baj mi mindig segítünk hisz ez a dolgunk nemtom próbáltad már az LSD-t? tudod azt az erős hallucinogént. :-)
2014. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha a pokolra kerülsz, lesz elég kapcsolatod velük, a törekvéseid látva már le van zsírozva a találkozás.
2014. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

Szai! Én is démon vagyok. Mit akarsz tudni?



Ez kész :D

2014. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Menj el egy pártrendezvényre.
2014. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
kicsit komolyab valaszt várok
2014. jún. 5. 19:45
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem fogsz démont látni őket csak a kiváltságosok látják csak azok tudnak velük spirituális kapcsolatba lépni, de bármikor szerződést tudsz velük kötni csak teljesen oda kell adjad magad a gonosznak hagyd, hogy átjárja a testedet nem kell hozzá semmilyen varázsige, de figyelmeztetlek nincs visszaút valószínűleg nagy ára lesz az áldozatodnak.
2014. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

,,démonokkal" nem így lenne jó?

Amúgy elsőnek helyesírási szótárt, vagy iskolát ajánlok, mert még rosszul írod le a "varázst" :DDD

2014. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát igen valami féle szerződest nemlenne rosz kötni
2014. jún. 5. 19:58
 9/28 A kérdező kommentje:
És hogyan??
2014. jún. 5. 20:24
 10/28 anonim ***** válasza:

#7 nem elsőnek, hanem ,,előzőnek"

engem nem zavar, hogy miket montók rám már régen nem tartozom ehhez a világához maximum testileg, de lelkileg a spirituális világához tartozom örülök, ha tudok segíteni a hozzám hasonlóknak a spirituális tovább fejlődésben.

2014. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!