Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van aki megcsinálta és működőt...

Van aki megcsinálta és működőt? Mennyi idő alatt hatot? (szerelmi kötés)

Figyelt kérdés

2 bábu kell hozzá, ezt te is megcsinálhatod, sőt ez lenne a legjobb, mert csak a te energiád lenne rajta. Tehát a két bábut hangosan megnevezed, az egyik te vagy hangosan a teljes nevedet, a másik a szerelmed, vele is ugyan így.Mindkét bábura rá kell fújnod,(lelket lehelsz bele) 1 piros fonallal(cérnával) 13 x körbe tekered a bábut, majd 13 görcsöt teszel rá. Ha kész, tedd egy zacskóba, és jól tedd el, hogy soha senki ne láthassa! Vigyázz rájuk, ne essenek szét, és semmi baj ne érje őket! A hatás 3 hónapon belül várható. Ez lehet 1 nap, 2 hét, de 3 hónapon belül, mindenképp!

A 2 bábut egymással kell összekötni, szemtől-szemben, mintha ölelnék egymást. Így 13x körbe tekerni, 13 csomó.


2017. nov. 7. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Teliholdkor és Újholdkor a szakrális csakra stimulálást szükséges megismételni!
2017. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
ez így még kevés infó, csak szólok, sokkal szigorúbbak a szabályok
2017. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Te kérdezö mostan kérdezed hogy hogyan kel mehcsinálni vagy utasitod mert nem mindegy én nemnagy9n értelek ..bocsi
2017. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dankmemer válasza:
50%
Szerintem péntek 13.-án kell csinálni.
2017. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, téged aki nyilvánvalóan tapasztalt e témában kérdeznélek, tényleg nem fáj az embernek a saját hülyesége?
2017. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Keveset tudsz.
2017. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
A gyertya mágiát ajánlom! Hatásosabb sokkal és ott nem kell aggódni a bábukért!
2017. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Eszedbe se jusson otthon ilyenekkel szórakozni ! ! ! ! ! !

Tapasztalatból beszélek!

Ne tudd meg hogy megszívtam.

Alig találtam egy normális mágust aki nem csak a pénzemet szedte le hanem amit magamra szabadítottam a hozzá nem értőségemmel.Inkább keress meg privátba megadom az elérhetőségét vele csináltass kötést aki ért is hozzá ne te magad bohóckodj a szellemvilággal!

2017. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!