Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miről ismerhető meg egy...

Miről ismerhető meg egy boszorkány?

Figyelt kérdés
Ha beszélgettem egy lánnyal, aki meg tudta mondani, hogy mire gondoltam, pontosabba, hogy mit tettem, akkor ő boszorkány? És kit kell hívni, ha bebizonyosodik, hogy az?

2017. nov. 21. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Komoly valasz: nem olvasta a gondolatotjaid hanem vannak emberek akik annyit tarsalognak, hogy mar ranezetre tudja, ki milyen....boszorkanyok mint a mesekben nem leteznek es nagyon ritka amely gondolat olvaso. Azert mert valaki boszi nem jelenti azt, hogy o sem emberi leny es hogy tud apszolut mindent, mert meg ok sem tudnak mindent.
2017. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Így december küszöbén az egyetlen megoldás, hogy készítesz Luca széket, és ráállván majd meglátod ki is a boszorkány.
2017. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Thomas sztímmozdony válasza:
0%
öld meg
2017. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
A boszorkányok erre nem alkalmasak, a mágusok látnak bele mások gondolataiba :-) De ők ezt nem verik nagydobra. Szóval egyszerűen csak könnyen kiismerhető vagy.
2017. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
ÉN már készítem a máglyát.
2017. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!