Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Wicca könyv kezdőknek?

Wicca könyv kezdőknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék jobban megismerkedni a Wicca vallással és elsajátítani az alapokat.Tudnátok ajánlani olyan könyvet ami jól összefoglalja és gyakorlathoz is instrukciókat ad?És ár-értékarány meglegyen.

2018. jan. 3. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ann Mary Gallegher a varázslat bibliája pl pont a wiccával foglalkozik .


[link]

2018. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"gyakorlathoz is instrukciókat ad"

Könyvből soha nem leszel jó gyakorlati szakember.

"ár-értékarány meglegyen"

Olcsón komolyat és jót? Hol élsz?

.

Te bárkit beavatnál az okkultizmus rejtelmeibe anélkül, hogy igazi ÉNjét, szellemi felkészültségét és stabilitását ismernéd?

Hogyan tudod ellenőrizni, hogy mester nélkül könyvből, vagy hallomásból szerzett információk igazak, működőképesek, hasznosak?

Sehogy.

2018. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
khm...hát igen...ennyit a vicckáról :)
2018. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
De ugye tudod , hogy ez a wicca dolog, akár csak a többi, egy butaság. igaz e?
2018. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó ennyi erővel a többi vallás is
2018. jan. 5. 06:58
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan, ahogy mondod. Egyik sem igaz. Nem lehet igaz. Mindegyik hibádzik. Persze izgalmasnak hangzanak, de mind egyformán gyerekmese
2018. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

óóó...szegénykém.


De elb©szottul sivár kis életed lehet.


Semmi szellemi(?), csak matéria ?


Semmi indián fejdísz(?), csak vaskalap?


Semmi bonyolúlt(?), csak egy egyenes vonal?


Hát neked csak odáig tart az élet, amíg az az egyenes vonal az EKG-den megjelenik?


:),:),:)

2018. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vaszil nem értelek,mégis meddig kéne tartania? Tudsz nekem mondani valami olyat, amit bizonyítékkal alá tudsz támasztani? Mert n abban a pillanatban hinni fogok a tiedben. De ha most csak simán bizonyiték nélkül elhiszek valamit, akkor nem tehetem ezt másképp a másik vallással sem. Tehát létezik isten, allah, krishna, shiva, gilgames, horusz, létezik a pokol, létezik a menyország, létezik a valhalla? Léteznek manók, tündérek? Létezik a repülö spagettiszörny? Létezik a bardó , nirvana (buddhizmus) ujjászületés? Vagy menyország? Kiki melyiket válassza? Ha embert ölsz, miután meghalsz, pokolra kerülsz, vagy ő az örök szolgád lessz a valhallában? Hol az igazság???? MOND MEG NEKEM, meséld el te miben hiszel. Én nem kötekszem, megértem h szükségetek van a hitre, mert kicsit igy amolyan mesevilágban élhettek, de ez tök felesleges
2018. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Áááá... hagyd el.


Soha senkit nem akartam megtéríteni,- legalábbis emlékezetem szerint- mert szerintem nem lehet.


Higyen mindenki amit akar,.... csak ne áljon az utamba, és ne akarjon szándékosan, vagy az idi©tasága révén ártani.



Úgyhogy nincs dolgom azzal, hogy te mit hiszel.


Leírtam már többször is, hogy nekem vannak, saját magam által fotózott, filmezett, és személyesen megélt eseményeim.


A fentiek okán nekem a "paranormális" és a spirituális dolgok, nem hit kérdése.

Tapasztaltam,tudom. Ennyi.


Te nem tapasztaltál, nem tudod, így nem is hiszel. Ennyi. Nekem nem fáj.

Nyilván van róla véleményem, de mivel nem változtat semmin, és nem is érdekem elmondani, így megtartom magamnak.


De egy jó tanácsot fogadj meg, - félretéve az ateista és az ezos megközelítést is - mert nagy kihatással lessz az életedre, ha ezt nem teszed magadévá.


A spagetti szörnnyel soha többet ne b©sz©kodj, mert a rézf©szú bagoly, a vitrinébe teszi a kiszárított p©cs©det.


:) :) :)


Én szóltam...:)


szép napot

2018. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehát azért valamennyire tartzol bizonyitással, hiszen azt mondtad, hogy nem ugy mennek a dolgok ahogy én gondolom. Mutass fényképet, mutass videót
2018. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!