Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék bevonzani egy...

Szeretnék bevonzani egy férjezett asszonyt. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Verekedem a férjével pókerezés véget. (Most nem akarok bővebben kitérni rá.) Szóval szeretném bevonzani a feleségét, hogy jól kitoljak vele és képeket is szeretnék csinálni róla. Mihez kezdjek?
2018. jan. 4. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Te agyat vonzál be magadnak.
2018. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem azt akarok!
2018. jan. 4. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ezt akarod? :D

Miután már nem lesz férje, itt fog trollkodni az ezo kategóriában és leszavazza a válaszaidat. :DD

2018. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igazad van!

A legjobb kitolás a férjjel: asszonya megszégyenítése.

Aztán, ha sikerül(ne), kitekert nyakkal hogyan posztolnál ide?

2018. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
először írd le magyarul, mert érthetetlen, amit idevakeráltál.
2018. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engemet az utca nevelt. Nem félek senkitől! Ha leszavazza a válaszaimat nem érdekel. A feleségével van köztünk valami kémia vagy biológia, fizika nem tudom. Bevonzom és kész. Amúgy is hallottam a fiatalabbakra bukik. A férje sosincs otthon, iszik, iszik, iszik... Én józan vagyok néha. Sokkal jobb választás vagyok, mint az a részeges erőszakos pókerban gyenge hajlamú fazon. A bökkenő, hogy nem tudom hogyan kell bevonzani.
2018. jan. 4. 17:24
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Férjével pókereztem és elbukta minden pénzét. Azt mondta csaltam, én mondtam nem csaltam. Elkezdtünk szájkaratézni, végül elkezdett dobálni... Hátra fordultam, hogy elmenjek, mert kissé részeg volt én pedig nem akartam balhét. Meg fogta a karomat és visszarántott. Én erre meg fordultam és úgy szájba vágtam, hogy átfordult az asztalon. A többit inkább nem részletezem.
2018. jan. 4. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Használj szerelmi mágiát! :D
2018. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az a szerelmi mágia. Nem vagyok erőszakos, mielőtt azt hinné valaki. Csak túl sok Old Spice-ot használtam el.

https://www.youtube.com/watch?v=1qJTHeU1SWs

2018. jan. 4. 17:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni bálna úr, hogy ott van a környezetedben az a hölgy aki rád vágyik és amilyen hölgyet pár hónapja te is akartál még. Gondolom szabad és nyitott a magadfajtára. Mi akadálya hogy észrevedd?
2018. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!