Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés meg tud szünni?

A szerelmi kötés meg tud szünni?

Figyelt kérdés
Már egy éve volt hogy abba a hibába estem hogy szerelmi kötést végeztem annak reményében hogy így igaz szerelem jöhet létre köztem és egy másik személy között. Nem sokkal az után hogy ez megtörtént rájötem hogy nagy huba volt és minden erőmmel a viszafordításán fáradoztam és ugy érzem sikerült. Az összes tárgyat ami a szertartáson jelen volt megsemmisítettem vagy elégettem és imádkozok hogy sikerüljön teljesen megszűntetni és beláttam hogy hibavolt és már bűnhőttem miatta eleget. Szerintetek lehetséges hogy ennek vége lesz és élhetem tovább az életem rendesen?
2018. jan. 5. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a huba = hiba lenne xxdd
2018. jan. 5. 16:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és lehet hogy van jelentősége hogy házilag kötöttem itthon.
2018. jan. 5. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez attól is függ, hogy hoztál-e át valamit magaddal.
2018. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerelmi kötéssel az "igaz" szerelemért. Remek...
2018. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha fokozatosan megszünteted a kapcsolatodat az emberrel akivel kötötted akkor elévül. Egyre ritkábban találkozzatok. Illetve az is egy jó klasszikus technika, hogy amelyikőtök jobban szerelmes a másikba az elkezdi egyre kevésbé túlértékelni a másikat, felismerni hibáit, gyengeségeit. Ezt lehet tenni mindenféle mágia nélkül.


Sajnos egy kötést rárakni másra egyszerű, de ha az elkezd beépülni a szervezetetekbe akkor nehéz megszabadulni tőle mágikus eszközökkel is.


Ha még érdekel infó, privátban írhatsz. :)

2018. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha mindenkire megkötöd, akkor egyensúly lesz.
2018. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ami nem létezik, az nem tud megszűnni.
2018. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy ám, kösd meg mindenkire és úgy egálban lesz a kötőerő.
2018. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!