Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki adja a "boszorkány mester"...

Ki adja a "boszorkány mester" "fő mágus" és ezekhez hasonló címeket a jósoknak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az ELTE Boszorkány- és Varázslóképző szakán kapják ezeket a rangokat miután elvégezték a 4 éves képzést. Mit gondoltál, hogy a rendező adja vagy mi?
2018. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ők maguk.
2018. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Azért, hogy ne kelljen senkinek sem hálásnak lenniük, kinevezik saját magukat.

A z emberek egy rétegének ez kiváltságos joga, ezért az egyik "boszorkány mester"-nek, "fő mágus"-nak titulálja magát, a másikak megelégszenek, ha Napoleonnak nézik őket.

2018. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Saját magukat nevezik ki, így elkerülhető a beégés a mestervizsgán.

Én bőrdíszműves vagyok, és egyszer valaki megkérdezte, hogy miért nem bőrdíszműves mesterként hirdetem magam. Igaza lett, mert kineveztem magam mesternek, és semmi bajom se lett belőle, a kutyát nem érdekli.

2018. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

4 #


A mestervizsgáról nem hallottál még ?

2018. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
94%
#5 Nem olvastad elég figyelmesen. Nem akar beégni...
2018. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Tipikusan saját maguknak egoizmusból. Ne törődj a cimkékkel, csak a saját fejlődéseddel.
2018. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

6#


Igazad van, tényleg csak belekaptam. Így másodjára összeállt. :)


És a beégéses dolog is :))

2018. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert a naiv emberek jobban hisznek a hangzatos címek viselőinek. Sima üzleti szempont. Ahogy Mekk Elek ezermesternek hívta saját magát. Nem kontárnak. Nahát egy jós vagy csodadoktor sem hívhatja magát sarlatánnak, hiszékenyek vámszedőjének. Boszorkánymester... Mindjárt más. (Szerencsére a középkornak már - naptár szerint legalábbis - vége van. Mert akkoriban a boszorkányokat - mi tagadás - megégették. Hát még a mestert!)
2018. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!