Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol, kinél és mennyit tudnék...

Hol, kinél és mennyit tudnék tanulni mágiát?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne ez a téma, de seholse találok olyat, ahol meg tudnák tanulni. Aki tud valamit az írjon :) köszönöm
2010. jún. 6. 15:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
www.boszorkanyszovetseg.hu
2010. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező!

A bűbájos boszorkák, a Harry Potter, és hasonló mesék a kitaláció szüleményei. Olyan a való életben nincs.

2010. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem így működik. Először is olvasgass általános dolgokról. Az Univerzum működéséről, az auráról, az asztrális lényekről stb. Ha tisztában leszel az alapfogalmakkal, elkezdhetsz gyúrni érzékelésre és önismeretre meditációval. Ezután keresel mindenki által elérhető dolgokat, amelyek hordoznak magukban elegeendő rezgést a gyakorlásra, pl az ősgermán rúnák. Ezekkel kísérletezel, és megnézed mit tudsz velük elérni, mennyit érzékelsz az egészből. Apróságokkal kezdj, és amit leírtam, egy átlagembernek akár több éves elfoglaltság.
2010. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
16%
Nálam és most azonnal , de kizárolag csak nőknek :DDDD
2010. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
én 2000ft os órabérért taníttalak
2010. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Olyan embereknek akik alkalmasak rá én szoktam kurzusokat tartani. Egy év alatt mindenre megtanítalak, nem tudom mennyit szánsz rá, de 500e alatt nem tudok veled foglalkozni.
2010. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%

A diliházban, a pszichológusnál, és semmit.


Azért elgondolkodhatnál rajta, miért nem sikerült eddig varázslót találnod.

2010. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
29%
A mágia nem egy tantárgy, amit meg lehet tanítani. A megértéséhez, a valódi mivoltához dokumentumokat szerezni igen nehéz. Hazug, szemfényvesztő oktatóból van rengeteg, de az nem tanít meg semmire. De ha érdekel a dolog, velem felveheted a kapcsolatot, arra tudlak megtanítani, amit én is elsajátítottam, de még én is csak a megismerés fázisánál tartok.
2010. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"A mágia nem egy tantárgy, amit meg lehet tanítani. A megértéséhez, a valódi mivoltához dokumentumokat szerezni igen nehéz."


Pont mint a numerikus matematika :) Egyébként sztem egyszerűbb könyvekből önerőből tanulni, kísérletezve. De ne fizess érte, sztem még könyvekért se.

2010. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A legtöbb könyv használhatatlan, de azért apró morzsákat fel lehet fedezni a tudásról.


Amit ajánlok: R. Bach: Illúziók.

Szerintem ez olyan szempontból alapmű, hogy habár nem konkrétan mágiával foglalkozik, de a világ megértését, az események működését, a saját vágyaid szerinti alakulását mutatja meg.

Ez a kötet megérdemli, hogy ott legyen a polcodon :)

Egyébként meg azt tanácsolom, hogy művelődj ne csak az okkult, hanem a tudományos összefügések terén is, és kezeld a kettőt úgy, mint az érme két oldala.

2010. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!