Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy katolikus ember árthat a...

Egy katolikus ember árthat a közelségével egy sátánistának?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 05:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég közel van a sátánistához és ütős hangulatban van, akkor igen.

Akár még halálát is okozhatja.

2018. febr. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ha pl jól lefejeli.
2018. febr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szenes43 ***** válasza:
Minden ember magában hordja a hitét. Az hogy én hívő katolikus létemre hogyan hatok egy sátánistára úgy hogy meg sem szólalunk? Az mindkettőnkben kellemetlen érzésekben nyilvánul meg. Számomra nemkívánatossá lesz a közelsége mivel szerintem negatív a kisugárzása és ő is a vele egy hiten lévők társaságát keresi.
2018. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem legfeljebb fizikailag.
2018. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Hmmm...katolikus jószándék? :D
2018. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

A kérdés gondolom arra vonatkozik, hogy a Jézusi szeretet tövény szerint miként kell cselekednie.

Tekintve, hogy a magukat sátánistának képzelők többnyire csupán megtévett szórakozni vágyó bohócok, türelemmel kell őket felvilágositani és haszos tevékenységgel ellátni.

Ha valakinek valóban elborult az agya, fizikailag is le lehet állítani (önvédelem)

Ha sárga macska szemei vannak és sugárban zöldet hány, Jézus nevében rá kell parancsolni: "Távozz tőlem Sátán"

2018. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Én is tapasztaltam. A katolikus ember a közelségével kiégeti a sátánista agyát. Több embert lekómáztattam így
2018. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
80%

DE CSAK a katolikus!!!

Nehogy megpróbálkozz odaállni farkasszemet nézni egy sátánistával, ha mondjuk református vagy!!!

A buddhisták viszont még meg is ölelgetik, mert előző életében meg ő volt a pápa.

2018. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jaya Deva válasza:
39%

Mindnyájunkban ott van a SáTáN és iSTeN is, mert Isten mindenható, tehát nincs egy Tőle független lény. A Sátán Isten legprimitívebb megnyilvánulása az emberben, az állati énünk. Nem szabad elutasítani, hiszen a részünk. Tudatossággal és szeretettel ki tudjuk belőle is hozni a legjobbat.

A kereszténység a szeretet és megbocsátás vallása. A szeretet Fény, ahol Fény van, onnan eltűnik a sötétség. Ha kellő szeretet és elfogadás van benned, a sátánistára akkor tudsz a legjobban hatni.

2018. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tenacitas unguium válasza:

5: ugye-ugye ?



9:


" Mindnyájunkban ott van a SáTáN és iSTeN is, mert Isten mindenható, tehát nincs egy Tőle független lény. A Sátán Isten legprimitívebb megnyilvánulása az emberben, az állati énünk. Nem szabad elutasítani, hiszen a részünk. Tudatossággal és szeretettel ki tudjuk belőle is hozni a legjobbat.

A kereszténység a szeretet és megbocsátás vallása. A szeretet Fény, ahol Fény van, onnan eltűnik a sötétség. Ha kellő szeretet és elfogadás van benned, a sátánistára akkor tudsz a legjobban hatni."


Ez minősíthetetlen válasz.



Egy képzett Sátánista közelségétől, megfagy az ereitekben a vér.

Kinézetre nem fogod tudni igazából megkülönböztetni, a magadfajta,vagy az utcán szaladgáló báránykáktól.


És szó sincs semmiféle gonoszságról, mindössze arról, hogy olyan szellemi, lelki, kognitív, valamint spirituális fölényben van veled szemben, hogy te szinte moccanni sem tudsz majd mellette.

És nem azért mert nem mersz,...hanem azért mert nem akarsz, mert eszedbe sem jut.


Gyenge kis elméd fényecskéje megnyugvást, örömöt, és nyugalmat talál az ő kiterjedt energiáiban.


Ez a fajta kisugárzás nem csak képzett Sátánisták sajátja..., de most róluk van szó.


szép napot

2018. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!