Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki ért a quija táblákhoz és...

Aki ért a quija táblákhoz és álmokhoz kérem segítsen! Milehetett ez?

Figyelt kérdés
1hétig fura álmom volt minden este nem komoly de ijeztőnek tünt és mindig felkelltem rá.arról szóltt h beszélek valakivel és nem látom az arcát nem is emlékszem miről szól.az a lényeg hogy beszéltem barátommal aki a quija táblát javasolta bár óva intett tőle és állátott minden féle tanáccsal mégis úgyéreztem belekell vágnom.neten utána olvastam az egésznek és mikor úgyéreztem készen állok rá a barátaimmal megcsináltuk.kérdeztük h van e itt valaki de a mutató nem mozdult.az egyik barátom felállt és kiment a wc-re.a többiek is szótlanul felálltak és leülltek máshova.elraktam a tábláth késöb elégessem(desajnos elfelejtettem).ezután mikor haza értem igen erős üldözési mániám let mindig magam mögé néztem, féltem mikor itthon voltam stb.egyik este arra kelltem 2körül h valaki suttog.ez azért fura mert nem volt itthon senki és körül jártam a házat is.másnap beszéltem a barátommal aki javasolta a táblát és elő állt ezzel a kérdéssel hogy: elégetted a táblát?ekkor megfagyott a vér az ereimbe kimentünk elégettük a táblát.azóta megszünt ez a nyugatalanság de nem tudom milehetett ez.ha valaki tud segítsen kérem mert kicsit megijedtem.és még mindig nem tudom mivolt ez az álom.azóta csak egyszer jött elő de akkor valaki mással beszéltem más hangja volt.lehet eből még problémám?ha igen mivel lehet orvosolni?
2010. jún. 9. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez több dolog is lehetett. Ami igazán valószínű, az a saját elméd játéka. A félelem és a hit együtt veszélyes párosítás. Ha ez volt a helyzet, akkor egyszerűen meg kell győznöd magad, hogy semmi jelentősége az egésznek. Hogy ez könnyebben menjen, csinálhatsz olyan dolgokat, amik biztonságérzetet nyújtanak. Pl a fekete üröm füstjét utálják az alacsonyabb rezgésű, negatív entitások. De ha van hozzáértő ismerősöd, csináltathatsz vele védőamulettet. Szellemet idézni jóval nehezebb, mint hinnéd, és közel sem ennyiből áll. Ezért is írtam, hogy 99% az esélye, hogy csak beképzelted a dolgokat.
2010. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Azt hitted hogy nem sikerült szellemet idézned, közben mégis sikerült csak nem állt veletek szóba. Aztán nem zártad megfelelően a csatornát és Veled maradt. Sokkal gyakoribb eset mint hinnéd. Ez olyan szempontból szerencsés hogy nem végződött csúnyán és végül is sikerült lezárnod a csatornát. Nem beszélve arról hogy így a szerencsétlen szellem sem szenved. De ezeket gondolom a barátod is mondta aki ezt javasolta. Csak azt nem értem hogy ha tudta miről van szó miért nem segített Neked? A kérdés persze csak költői. Ha csak 1 embernek veszed el ezzel a kedvét a szellemidézéstől akkor már jó hogy leírtad. A te esetedben az a legszerencsésebb hogy megérezted hogy itt maradt, mert sajnos rengeteg egyébként jó szellem bolyong a felelőtlen szellemidézgetések miatt.
2010. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi ideig volt nyitva a kapu a másik világba? Mennyi idő telt el az elégetésig?
2010. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha több, mint 24 óra eltelik, akkor már kevés az ha elégeted a táblát...

A Metatron angyal oltalmazzon!

2010. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát mostmár nem félek ha nem lelkiismeret furdalásom van:S és szellemet nem lehet valahogyvissza küldeni mert kb 48 órával az idézés után égettem el.abarátom azért nem segített mert legutóbbi idézésénél kicsit berezelt őis pedig ő már tapasztalt az ilyenbe és aztmondta most kicsit nem zavarná a túlvilágiakat de figyelmeztetett hogy nagyon kell vele vigyázni de sajnos nem hallgattam rá...most akkor lehet h egy ártatlan lélek bojong miattam?:S
2010. jún. 9. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha egy lény a fényből jött, az vissza is megy, mert vissza akar menni.


Csak a pokol legsötétebb bugyrából származó démonok szoktak ebben a világban maradni, mert kedvüket lelik abban, hogy a gyakorikerdesek.hu-n paráztassák a butus lányokat.

2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!