Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyesmi könyveket tudnátok...

Ilyesmi könyveket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan könyveket szeretnék olvasni amiben természetfeletti dolgokról, lényekről lehet olvasni. De pl olyasmi amiben rossz szellem jelenléte észlelése kiűzése van leírva. De nem csak szellemmel hanem bármi ami természetfeletti erő pontosabb leírása. Bocsánat pontatlanságomért de csak most kezdek ilyesmik iránt érdeklődni. Előre köszönöm a segítőkész válaszokat.

2018. márc. 15. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Sarah Pinborough - Ne higgy a szemének.


Csak a végén derül ki az, amire vágysz, de addig is egy feszített tempójú, izgalmas thrillert olvashatsz. Egy próbát megér.

2018. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem thrillerre gondoltam hanem inkább olyasmi könyvre ami ezeket a dolgokat leírja jellemzi és nem egy történetben mondja el. Mint egy búvárkönyv csak természetfeletti lényekkel. Ha értitek mire gondolok. Nehéz pontosan leírni mire gondolok mer nem csak lények hanem minden ami ilyesmikhez köthető.
2018. márc. 15. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szerintem egyszerűbb lenne, ha neten keresgélnél, pl. a molyon címkék alapján tudsz keresni. Vagy egy könyvesboltban biztosan tudnak segíteni.

2018. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!