Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell levenni ezt a...

Hogy kell levenni ezt a rontást? (lent)

Figyelt kérdés
van egy ember aki tudom hogy hülyeséget csinál(elvesz egy másik embert akit magától sohasem venne el) biztosan tudom h megrontották de az milyen rontás és hogyan kell levenni anélkül hogy az illető tudna róla?
2010. jún. 10. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elszomorítani, de csak úgy "ámulatból" , "rontásból" senki nem vesz el egy embert.Ilyen mágia nincsen. Még az lehet , hogy a pénz közrejátszik. Sajnos , vagy nem ez nem rontás kérdése... lehet hogy szerelmes... (Jól gondolom, hogy te lehetsz az "ex",aki szerint lehetetlen hogy vki más mellett boldog legyen a leendő férj??)

2010. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem. én egy rokon vagyok aki nagyon,nagyon ellenzi ezt a kapcsolatot. Egyáltalán nem tesz jót az illetőnek ez a kapcsolat.
2010. jún. 10. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát .. tudod....van úgy hogy a kivülállóknak sokszor más a véleményük (és lehet hogy jogosan!), mint a kapcsolatban lévőknek. De ha annyira házasodni akar, ne állj közéjük. Mindenkinek tanulnia kell a hibáiból!
2010. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz ilyenbe beleszólni, nálunk is hasonló volt a helyzet. Láttuk, hogy nem kellene összeházasodniuk, de amíg az ember szerelmes addig sajnos ezt nem tudja elfogadni. Ha meggyőztük volna, hogy ne vegye el azt az illetőt, lehet, hogy azóta is azt bánná és minden kudarcát ennek tudná be. (mert akkor nem tapasztalta volna meg mivé fejlődik a kapcsolat)


Most így utólag beigazolódott, hogy nem szabadott volna összeházasodniuk. Ezért írtam, hogy nagyon nehéz ilyen kérdésben segíteni a másiknak.

2010. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Réti bubuzér ***** válasza:
22%

Te vagy az, Magdi anyus? Már mindenhol kerestelek!

Vili bácsi

2010. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fordulj inkább szakértőhöz ebben a témában(hidd el van!),ja és ne az ezotévén mert az egy nagy baromság!
2010. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a rontás egyfajta negatív energia, a levétele is ennek megfelelően energiával történik. Több fajta módszer létezik, ha gondolod és még továbbra is érdekel, a téma részletei nem nagynyilvánosságra tartozó. Üdvözlettel. Sándor
2014. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!