Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hozzáértők segítenének?

Hozzáértők segítenének?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy ez csak egy teória! Senki sem csinált semmit, csak elméleti vitatéma.

Tételezzük fel hogy a szerelmi kötés létezik és működik. Mi van akkor ha valaki tesz ilyet valakire. Működik, szerelmes lesz belé az illető. Aztán tesz egy másik emberre is. Ilyenkor törlődik az első?



2018. jún. 1. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem törlődik akkor mi történik ilyen esetben?
2018. jún. 1. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Öhm. Létezik . De nem mondom meg az okait . Hundred to secret way.
2018. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsődlegesen a saját érzéseidet kötöd meg.Depressziós leszel tőle.Feketemágia.Elég ha kéred Istent hogy ha lehet segítsen ebben a dologban.Rózsaszín gyertyát égess tiszteletként
2018. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nektek nem szabadna egyutt lennetek, de megkotod, akkor annak egyszer ugyis vege lesz, es nem tul szep modon (pl halal).
2018. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem kötöttem meg senkit, és nem is akarok. Mint írtam ez csak elméleti vitatéma. Felmerült az ezotéria kérdése a baráti társaságban és ahányan vagyunk, annyiféle képen látjuk a témát. Ezért kezdtem "nyomozásba", de sajnos kielégítő választ nem kaptam.
2018. jún. 4. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik és működik, csak éppen nem érdemes megcsinálni. Mert bár magadhoz kötöd, de sosem lesz boldog a kapcsolat, sosem fog szeretni, állandó lesz a vita, és a kötés miatt nem tud tőled szabadulni, és te sem tőle. Szóval nem ér ennyit az egész.
2018. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!