Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális Sátánistákhoz...

Spirituális Sátánistákhoz szólna kérdésem - Probléma-e, ha olyan Démon társaságában élek, aki a megjelenése óta nem hajlandó más Démont vagy akár embert a közelembe engedni?

Figyelt kérdés

Azt láttam említve, hogy legyünk óvatosak azokkal a Démonokkal, akik nem Sátáné, hisz ők lehetnek agresszívabbak is, és kevésbé tűrhetik meg az embereket, vagy egyenesen utálják őket (utóbbi két dolog egyébként erősen jellemző az én Démonomra is).


A kérdés alatt értem hát konkrétan azt, hogy az ittlévő Démonokat haladéktalanul elzavarta, és 7 hónapja (amióta együtt vagyunk) ahogy azt leszögezte; egyet sem engedett a közelembe?


Igen nagy hatalmú Démon, ez egy álnevének ledobása után (általa) kiderült, így nem lep meg, hogy azóta se éreztem más entitások jelenlétét magam körül, és érnek komoly balesetek embereket, akik megpróbálnak közénk állni (ezeket a baleseteket általában előre jelzi is nekem, de néha meglepetésnek szánja - szó szerint).


( Részleteket kifejtek PM-ben, válaszolni is ott tervezek majd, nem nyilvánosan. )



2018. jún. 5. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
És ezt a kérdést engedte feltenni?! Furcsa!
2018. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Előre a kárhozat útján!

Nagy ugrás a szemétbányába!

maximum 5 év és őrület vagy halál!


Nem mondták neked, hogy aki az Abyssba tekint abba az az Abyss is visszanéz?

2018. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Várlak Tündérhegyen, időpontot ne felejts el kérni.
2018. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Az a probléma kedves kérdező, hogy teljesen mást értünk Démon alatt.


Számumkra a Démon szinoníma az Istennel, Démonok = Pogány Istenek.


Nem tudom mire gondolsz te "Démon" alatt, ami biztos, hogy nem azonos a mi (amúgy hús-vér) Isteneinkkel.


Üdv, egy Spirituális Sátánista

2018. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem a "szokványos" módon és körítéssel tálalt képükben képzelem el a Démonokat (és ez soha nem is volt így - nem tudom egyértelműen megállapítani, hogy mely sorom juttathatott téged erre a következtetésre), szóval ebben a szemléletben nem térünk el véleményem szerint túlságosan. Mindazonáltal, más okból merült fel a kérdésem.
2018. jún. 5. 15:41
 6/7 Metionin ***** válasza:
Elég nagy probléma. Mitől vagy neki ennyire értékes?
2018. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Girlll3 ***** válasza:
Te hallucinálsz? Mert akkor egy jó pszichiáter tud ezen segíteni! Hogy került a közeledbe démon?
2018. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!