Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik "pénzbevonzásban" hisznek...

Akik "pénzbevonzásban" hisznek, azok szerint hogy működik a pénz?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy akik hisznek abban, hogy különböző varázslatokkal (véletlenül sem munkával) pénzt lehet magukhoz vonzani, azok ezt hogy képzelik el?


A pénz nem valami fán terem, az hogy mennyi pénzed lesz, leginkább más embereken múlik. Pl. ha dolgozol, akkor azon, hogy a főnököd fizetésemelést ad-e vagy nem, ami leginkább a cég bevételein múlik, az meg azon, hogy mennyi megrendelést kap a cég. Ilyen esetben akkor a pénzbevonzó hókuszpókusz rákényszeríti a főnököt, hogy emelje a fizetésedet, vagy random embereket vesz rá, hogy vásároljanak a cég termékéből?


Még jobb kérdés, hogy ha mondjuk nyugdíjas valaki, akkor hogy vonz be pénzt? Csinál valami vizualizációt, és ettől nemsokára Orbán Viktor ellenállhatatlan vágyat fog érezni arra, hogy megemelje a nyugdíjakat?


Az az érzésem, hogy aki ilyesmiben hisz, az nincs tisztában a pénz fogalmával, azt hiszi, hogy az valami misztikus módon ott terem a pénztárcájában vagy a számláján.



2018. aug. 21. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2018. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akik "hisznek", azok jól fizetőbb munkahelyet, esetleg névnapra, születésnapra kapott ajándékokat tulajdonítanak a bevonzásnak, és nem 10, 100, vagy esetleg millió forintot.

Én pl. bevonzottam magamnak egy fix összegű nyugdíjat mellé egy olyan munkahelyet ami kiegészíti a nyugdíjat, és ettől kezdve nem napról napra kell hogy éljek mert létfenntartásomra nem tudom elkölteni a jövedelmem. Elkezdtem luxuscikkeket is vásárolni. Mint pl. márkásabb autó, parisel helyett Pikkszalámi, stb.

2018. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Pénzhez nem kizárólag munka és bűnözés útján lehet jutni.

A szerencsejáték például kiváló példa, hogy a pénzhez teljesítmény nélkül is hozzá lehet jutni. És ez tök tisztességes, mert a játékosok maguk dobják össze a pénzt.

Tehát ha valaki hisz a bevonzós hülyeségben, annak némiképpen van alapja rá.

2018. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ennek a bevonzásnak semmi köze a varászlatokhoz. Valami teljesen más dolog van a háttérben!
2018. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 tehát azt állítod, hogy a nyugdíjat is bevonzottad. Tudod, hogy a nyugdíjat mi alapján fizetik? Az állam alkot egy törvényt, ami alapján számítják és fizetik a nyugdíjat mindenkinek. Szóval nemcsak neked, hanem még kétmillió nyugdíjasnak is. Tényleg úgy gondolod, hogy konkrétan egy kétmillió embert érintő állami döntés azért született meg, mert te úgy akartad?
2018. aug. 21. 18:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy gondolja.
2018. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fish1 ***** válasza:
Nem, ez az esetek nagy részében nem így működik, hogy rágondolsz és akárhonnan az öledbe esik egy kiló tízezres. Aki ebben hisz, az téved. Egyrészt nem a gondolatokkal vonzod a dolgokat, hanem a gondolatok mögötti érzelmekkel. Ezért nem teremti meg azt szinte senki, hogy megüsse a főnyereményt valami játékon, mert hiába gondol rá, ha nem tudja hinni. Viszont amiről elhiszed, hogy lehetséges számodra, azt be tudod vonzani, de ezt se úgy kell elképzelni, hogy ülsz, zümmögsz, rágondolsz, nem csinálsz semmit és egyből odapottyan. Hanem lehetőségeket fogsz kapni, hogy a célod érdekében előre haladj, az már rajtad múlik, hogy a lehetőséget észreveszed vagy sem, élsz vele vagy sem. Egyébként a nyugdíjas példa jó volt, mert ott elég sok dolog összejátszott. Lényeg, hogy a pénz pl olyan helyekről vagy lehetőségektől jön, amikre pl nem is számítasz. De ez bármi más is lehet, nem csak pénz. Ez minden ember életében működik, pozitív és negatív irányban egyaránt. Szerintem a saját életedben is találsz rengeteg példát erre.
2018. aug. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon hiszékeny vagyok és bármiben képes vagyok komolyan hinni. Most egy aszteroidára gondolok. Hajjajj... Mindjárt bevonzom... Fussatok !
2018. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Arra tényleg jó a napi vizualizálós célzott álmodozás, hogy a mentális korlátokat az adott témakörben semmivé foszlassa és hogy a figyelem fókusza is olajozottabban kattanjon a célodhoz juttatni látszó lehetőségek felé. Plusz idővel felhőtlenül cseverészel egészen nagy léptékben élő emberekkel arról, mire vágysz és milyen szépen szeled az állomásokat a célod felé, ez pedig néhányuknak lesz olyan szimpatikus, hogy komolyan fontolóra veszik, hogy veled dolgozzanak, főleg ha megtérülést látnak.


De eddig megszámlálhatatlan tényleges önmeghaladás vár azokra, akiket nem azzal traktál a környezetük állandóan, hogy mekkora zsenik (valamiben).

2018. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

Szia!


Lehet ,hogy ezzel nem a kérdésedre fogok válaszolni, de nekem nagyon is működött a dolog.

Sokan leszólják a pénzmágnes meditációt meg az ehhez hasonlokat, de nagyon is működik ha hiszel benne, és konkrétan megfogalmazod elképzeled hogy honnan jön.


Igen nekem azonnal kellett a pénz, ugyhogy én a sorsjegyet választottam, de majdnem két hónapig szinte mindennap nyertem vele annyit amennyit akartam.


De sajnos abbahagytam, és ahogy tudtam elmentem dolgozni , biztos munkahelyre fele annyi pénzért.

2018. aug. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!