Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok küldeni ilyen pénz,...

Tudnátok küldeni ilyen pénz, siker, nyelvtudás bevonzó energiákat? A legjobb a 3 az 1-ben lenne, ha van ilyen? A megérkezéséig folytatom a tanulást. Ja és ha lehetséges még ma kellene! (nem tudom, időzóna számít? ) Várom az energiákat!

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Küldöm is, Mr. Hercegnő!
2016. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Rggelente az Astro-show küld ilyeneket. Telefonálj be, oszt' megy az energia
2016. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van komoly ember, aki egyrészt teljesen ingyen, mindenféle ellenszolgáltatás nélkül ennyi energiát venne el magától, hogy elküldje egy idegennek, másrészt KÉPES energiát küldeni anélkül, hogy tudna rólad bármi konkrétumot. Ja... nem.
2016. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Én többnyire csak szakmákat bevonzó energiákat tudok. Karosszérialakatos, asztalos mesteri energia. Van még autószerelő energia, de már csak kevés, ezért sietned kell a döntéssel. Kis gépész energia is van még talán a sufniban.

Most néztem meg, van nyelvtudás energia is, de csak orosz és kínai.


A távolsági energiaátadáshoz kell egy régebbi képcsöves, de jól működő televíziókészülék.

Kapcsold be. Gondolj a bevonzandó energiára és közben húzd végig a képernyőjén a kezed. Érezni fogod, hogy serceg a kért energia a kezeid között. Ekkor áramlik át. Csak egyszer használhatod és ügyelj arra, hogy száraz legyen a kezed. Még izzadt sem lehet.

2016. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Hívd az e.on-t.
2016. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Küldtem három az egybent. Fogadd magadba.
2016. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Hívd fel Merlint, ő majd küld neked Pénzenergiát, szerencsét, meg mindenféle badarságot ami csak van a földön (helyesbítek: az univerzumban :D).

Ugyan már..


*Nem nézem a műsort, szóval lehet, hogy nem Merlint kel hívni, de valamikor biztos hogy őt kellett ilyen téren!

2016. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Volt egy nyomi fönöknőm egy büfében aki a pénz energiát igényelte volna. 5 zöld gyertyát kellett neki égetni ami 100Ftosokkal volt körűl rakva. Na amikor én ügyeltem a büfébe egyből elfújtam és onnan adtam vissza.
2016. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Elég érdekes, hogy vannak még olyan emberek akik hisznek az ilyen hókusz-pókuszokban.
2016. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
már küldtem is Hercegnő :)
2016. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!