Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék edzeni, de nem...

Szeretnék edzeni, de nem tudom hol kezdjem hol van edző, aki személyre szabottan csinál nekem edzés tervet?

Figyelt kérdés

Kondi terembe szeretnék járni. Nem azt akarom, hogy az edző a sarkamban lihegjen, csak hogy tudjam melyik gépet használjam mennyi ideig, mikor emeljem az időt, vagy az erőfeszítést stb.

6-7 kg fölösleg van rajtam, így önmagában nem is zavarna, csakhogy olyan az alakom, mintha ez a 6-7 kg mind a fenekemen és a felkaromon lenne. Szóval olyan aránytalan.


2010. máj. 10. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána: Curves! (Ha nő vagy.)
2010. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bármelyik fitness teremben van edző ;)
2010. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, még nem voltam fitness teremben... Azt gondoltam, hogy van ott valami edző-szerű egyed is, de foglalkozna ezzel? Mennyit kell fizetnem kb. h foglalkozzon vele?
2010. máj. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!