Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet megtanulni varázsolni?

Hogy lehet megtanulni varázsolni?

Figyelt kérdés
Érdekesen hangozhat a kérdés, de olvastam egy blogon hogy kissebb-nagyobb igazi varázslatot meg lehet tanulni. Valaki nem ismer ilyen oldalt ami ezeket írja le: hogy milyen gyakorlatokat kell végezni hogy tudj varázsolni...stb. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2018. nov. 7. 17:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Menj az Oxfordba tanulni 😀
2018. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
*Roxfort :D
2018. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
A 11 eves lanyom mar evek ota tisztaban van vele, hogy varazslas nem letezik. Mondd, hany eves vagy...?
2018. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Keres tanfolyamot es kesz
2018. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Először csak ilyen kicsi, apróbb dolgokat, aztán később nagyobbakat, és végül a giganagyokat!
2018. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%

De a Roxfordba kell azért a tanulmányi átlag.

Meg azért az alap varazslatokat azért tudni kell.

Azért mondom, mert másodéves vagyok. (Mardekar)


Meg a könyvekben nem írják le, de nem mindig tudsz átmenni a vágányra, és súlyos sérüléseket is szerezhetsz. Egyszer az egyik osztalytarsam is nekiütközött a falnak, mentősök vitték el, nem tudta megmagyarázni, aztan akartak vinni a pszichiátriara ...

Szóval néha gáz.


Na meg amikor az emberek kirohognek hogy én tanulom Piton prof. legújabb atkainak a szöveget, ahelyett hogy innek, drogoznek, és nem hasznalhatom ezeket az átkokat... Pfff...

2018. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%

Ha egy lány slicc magasságba kitartóan bólogat teli lesz a szája.

Vagy elmész egy boltba és eltünik simán egy 100as.

Ha 1 liter pálinkát megiszol szuszra teleportálhatsz.


Ezek ilyen kezdő trükkök.

2018. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. De hogy pozitívat hazudjak, tanulj nagyon sok matekot és majd bekerülsz a megfelelő körbe.
2018. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A trollkodást azt nem kértem. Aki meg azt hiszi hogy nincs mágia az nem ismeri eléggé a világot. Olyan dolgokat láttam és éltem át amit csak kevesen és ha az nem bizonyítaná hogy van mágia akkor nem tudom mi tudná. Egyébként láttam régen ilyen kurzust de azt azóta nem látok hasonlókat. Esetleg valami tipp, Link?
2018. nov. 7. 19:41
 10/31 anonim ***** válasza:

És miért kapnál pont te hatalmat?

Mit akarsz csinálni?

2018. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!