Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek ezt is fellehet...

Szerintetek ezt is fellehet ajánlani a démonoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, ez egy érdekes kérdés, és egyesek számára "hülyeség" is lehet, de megkérlek titeket hogy ne olyasmi válaszokat adjatok, mint "nem léteznek démonok, ennek semmi értelme" - meg ezek társai. Köszönöm!

Egyébként én sem hiszek 100%ban ezekben a dolgokban, csak hát mégis érdekli egy részem, s kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok.

Szóval démonidézés címszó alatt nemrég olvastam ezt a "cikket": [link]

Csak akkor olvassátok el, ha érdekel, a lényeget egyébként leírom ide röviden, s tömören:

Szóval a lnyeg az, hogy eszerint az írás szerint nem mind démon rosz, hogyha tiszteletben tartod, s nem használod ki őket. S a végén ott van, hogy amikor megidézel egy démont, "Mindig ajánlj fel valamit cserébe hálád jeléül a Démon szolgálataiért. Néhány ötlet: nyilvánosság a Démonnak, a kereszténység elleni munkálkodás, a Sátánizmus fejlődéséért való munka, vagy bármilyen más szolgáltatás amiben meg tudtok egyezni." - de ugye ennek olyannak kell lennie, amit 100%osan betudsz tartani.

Na most itt azt is felajánlhatod, hogy megkapja a lelkedet a halálod után?



2018. nov. 22. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

Te megőrültél??

Nehogy oda add a lelked a démonnak.

Már eleve a megidézése is bűn és Isten ellen vagy.

Gondolom te se akarsz pokolra kerülni.

Ha érdekel a téma irhatsz nekem privben és igyekszek válaszolni ok?

2018. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
52%

Hülyeség az egész a lelked a tiéd, ha felajánlod, ha nem.

De miert tennéd egyébként?.Miert akarsz idézgetni? Volt mar reszed alvási paralízisben? Amig nem addig nem tudod milyen ha kiszolgáltatott vagy halálfélelemmel párosulva. Pedig ez csa par perces folyamat.. Akarod te ezt napi szinten, hogy rad ragadjon valami negatív entitás?

2018. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 User-Agent ***** válasza:
28%

"Szerintetek ezt is fellehet ajánlani a démonoknak?"..."de megkérlek titeket hogy ne olyasmi válaszokat adjatok, mint "nem léteznek démonok, ennek semmi értelme" - meg ezek társai."

Szóval nemleges választ nem lehet írni, de azért mégis kíváncsi vagy a véleményünkre? Mi ez, ha nem ellentmondás??? :D Egy démonnak csak lélek kell semmi más nem érdekli. Az enyémet is eladtam.

2018. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, nem írtam ellent magammal. Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek egy démon (tegyük fel létezik) elfogadja a lelket, s ha igen, milyen formában

Nem pedig arra, hogy szerintetek léteznek e démonok.

2018. nov. 22. 20:38
 5/14 anonim ***** válasza:
inkább idézz angyalt, az nem tekint rád prédaként.
2018. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 User-Agent ***** válasza:
Végül is számomra tökmindegy. Egy démon esetében nem arról van szó, hogy elfogadja vagy sem. Megszállja a testet és elfoglalja azt. Eladni a lelkedet annyit jelent, hogy irányítása alá kerülsz. Különféle démonok vannak, de egyik sem djinn. Másrészt egyes démonok képesek bevonzani a gazdagságot vagy bármelyik bűnt a 7-ből, amik képesek megkísérteni az embert. Ezzel együtt romlásnak indul a lelked és te magad sosem fogsz bűnbocsánatot nyerni. Sokan például mindezt okkultizmussal próbálták elnyerni. Ezért harcoltak ellenük különféle vallások, végül gonosznak bélyegezték a démonokat, akik csupán élősködő létformák voltak. Harmadszorra pedig "állítólag" sokszor azért nem sikerül az idézés, mert be kell mérni a helyzetüket a köztes és az e-világ között. Legalábbis ezt olvastam. :D
2018. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 User-Agent ***** válasza:
61%

Azt is olvastam, hogy sokszor, amikor egy démon megszáll valakit egybeolvad vele, végül az személy, akit meg szállt megszűnik létezni. Ezt úgy kell elképzelni, mint

egy többszörös személyiség zavart, csak hogy az eredeti személyiség helyett a másik a domináns és addig mérgezi az eredetit, miközben pótolja a sajátjával, míg végül el nem tűnik ezzel együtt átveszi a helyét és az életét éli.

2018. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó - értem, hogy mekkora áldozatot hozok azzal, hogy megidezek egy démont, és alkut kotok vele, de úgy érzem, megéri. Hiszen nem kézzel fogható dolgot kerek tőle (pl pénz, sportkocsi stb:.), de nem is barátnőt, vagy szerelmet. Hanem valami mást, amivel tudok segíteni az embereknek (s itt nem ilyenekre gondolok mint természetfeletti erő, s szuperhős leszek).

2018. nov. 23. 06:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a lelkemet nem ajánlanám fel ha mást is lehet. De megteheted ha szeretnéd. A pokol meg nem olyan mint ahogy biblia mondja :D
2018. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és a démon mem fog uralkodni rajtad :3
2018. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!