Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok az átokról, ha...

Mit gondoltok az átokról, ha másképp nem tudnátok magatokat megvédeni valakivel szemben, megpróbálnátok megátkozni?

Figyelt kérdés
Ha tényleg nincs semmi más mód, és az illető gyűlöl téged, és rosszat kíván és akar neked.
2018. dec. 9. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolom, hogy az átok hasznos. Visszaüthet. Ha erős jellem vagy, nem fog rajtad más ember gyűlölködése, akármennyire is utál téged.
2018. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy árthat nekem valójában. Anyám azt állítsa, hogy úgy érzi, hogy nem sokára meg fog halni. És ha meghal, akkor a bátyám kidob a házból- az ő nevén van! Én meg nem dolgozhatok mert beteg vagyok, gerincbeteg és erős depressziós is. Hajléktalan leszek, ettől félek. Rettentően gyűlöl engem, pedig én soha nem ártottam neki. Megfenyegetni nem tudom, megverni nem tudom, nő vagyok. Hogyan védhetném meg magam tőle? Nem tudom mi lesz velem. De semmi jó.
2018. dec. 9. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Mi baja van a bátyádnak veled?

Mennyire beteg a gerencid? Nem lehet valamilyen segélyt kérni?

2018. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Anyám azt állítsa, hogy úgy érzi, hogy nem sokára meg fog halni. És ha meghal, akkor a bátyám kidob a házból- az ő nevén van"


Akkor kérd meg anyukádat, hogy írassa a házat egyenlően a te és bátyád nevére is. Nem egy nagy cucc és így nem dobhat ki abból, ami tulajdonjogilag kettőtök nevén van.


De amúgy miért csak az ő nevén van?

2018. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baja van velem, de gyűlöl. Határtalanul gyűlöl engem. Gyerekkorom óta gyűlöl. De ehhez az átokhoz csak legvégső esetben folyamodnék. Remélem nem lesz rá szükség.
2018. dec. 9. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy biztos, az átok után te biztosan hajléktalan leszel.
2018. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát csak az ő nevén van. Ezen már nem lehet változtatni. A viszonyunkat sem lehet megváltoztatni. Én leginkább haragot érzek, ami jogos, hiszen tönkretett engem lelkileg. De ezt hagyjuk. Kár vitatni. Anyámnak azt ígérte h nem fog kidobni. De anyám se hisz neki. Nem fog sok választásom maradni. Lehet hogy leugrok valahonnan nagyon magasról, és annyi. Ez már el van döntve, hogyha úgy alakul, akkor ez lesz.
2018. dec. 9. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Tólószékes vagy? Nem tudsz járni?
2018. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, mozgássérült vagyok. Operáltak már többször is a gerincemre. Egy hülye autóbaleset miatt. Talán ezért gyűlöl engem, mert őt okolom a baleset miatt.
2018. dec. 9. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Otthoni munkát így is tudnál végezni, ha nagyon szeretnél. Csak tanulni kell hozzá egy kicsit. Otthon is sok pénzt lehet szerezni.

Nem hiszem, hogy egy beteg embert csak úgy ki lehet dobni az utcára.

2018. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!