Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csakrák kinyitása? Spirituális...

Csakrák kinyitása? Spirituális Sátánistákat kérdeznék. Hány napig kell csinálni az adott csakra kinyitását?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14-39
2019. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2019. jan. 27. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

nem érrtem a chakra miota tartozik a shátánhoz? vagy a kereszténységhez vagy akár a zsidosághoz? inkább a buddha/hinduizmushoz tartozik


felejtsd el a narutos chakrát mert nem olyan lesz

a lényeg itt a relaxáció, a tudat ki tisztása, elmerengés, hogy az agyban különböző hormonok szabaduljanak fel amik növelik a koncentrációt, és nyugodtságot...

2019. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Jóóó ééég, a csakrák alapból nem lehetnek zárva! Akkor nem is élünk! Max fejleszteni és harmadik szemet kinyitni lehet, de utóbbi sem megy varázsütésre. Főleg nem a Sátán segítségével. Kiégtem.
2019. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
4: Persze,hogy nem..de itt a mérték a lényeg és hogy hová megy a tágítás...a sátánisták a démoni síkra nyitnak,csinálják csak,majd meglátják ki fog onnan rájuk csimpaszkodni..
2019. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben minden szükséges le van írva, a második hónaptól kezdődnek a csakrák.

2019. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szittya15 ***** válasza:
A sátánnak ehhez semmi köze. Ha a gyökér vagy földcsakrád zárva van, akkor meghaltál. Ha a korona csakrád zárva vagy beszűkülve van akkor nem érkeznek "váratlan felismerések vagy jó gondolatok. A helyes válasz, aki ért a csakrák nyitásához és energizálásához, annak mindez kb. 5 perc sincs,
2019. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ahogy látom, a kérésed ellenére mindenkitől kaptál választ, csak Spirituális Sátánistától nem.


A csakrák aktiválása javarészt ember és egyénfüggő. Az alapvető spirituális fejlettségtől függően van, akinek könnyedén megy, egyesknek nehezebben. Az is emberfüggő, hogy kinek melyik csakráival lehet több gondja. Egyes embereknek a felső 3 csakrája az átlagosnál magasabb szinten működik, míg az alsó 3 alulműködik (ilyenek többnyire a kifinomult, intelligens, spirituálisan nyitott emberek, javarészt szemlélődő típusok, introvertáltak, fogékonyak, szeretnek tanulni, olvasni stb.) Másoknak az alsó 3 aktívabb, míg a felső csakrákkal való munka megy nehezebben.

Ami fontos viszont, az a napi szintű, rendszeres meditáció. Ha sikeresen aktiváltál egy csakrát, az nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve nem kell vele foglalkoznod. Minden nap időt és energiát kell áldozni rá.

Az ősi pogány allegóriákban az Istenek a csakrákat jelképezik, akiknek áldozol és akiket tisztelsz. Ez ezoterikusan a csakrákkal való munkának felel meg. Az áldozat, amivel hódolsz nekik az energia, amivel ellátod, a hozzájuk szóló ima a mantra, amit zengetsz, miközben a csakrára koncentrálsz. A mantrák túlnyomó többségét és a Rúnákat nem véletlenül társítják különböző Istenekhez. Ezek instrukciók is egyben.

Sátán és a többi Isten neve is egyben mantra (Sátán nevét Sza-Ta-Na-Ma mantraként használják)


Ha gyakorlati segítségre van szükséged, nyugodtan írj nekem privát üzenetet.


A többi válaszolónak.


Sátánnak nagyon is köze van a csakrákhoz, mivel nem egy biblikus eredetű, fiktív szellemről van szó, hanem egy pogány Istenről, aki az összes dzsentil kultúrában jelen van.

A Satan nem héber/arámi, hanem szanszkrit eredetű. Az indiából származó yazidik, akik a mai napig őrzik az ősi vallásukat szintén Sátanként említik Istenüket, Melek Taust.


Bővebb információ


Spirits of Eridu:

[link]


Üdvözlettel,

egy Spirituális Sátánista.

2019. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi butaságot életemben nem olvasta. Lucifer az Isten sötét képmása.Mivel benne van Isten mindenben jóban es rosszban is. A kereszténység téved.Lucifer nem egy bukott angyal.Nézd meg az összes ókori vallásban volt sötét képmás is. Isten a mindenható és a mindenben jelenvaló. A mindenségbe pedig a sötétség is beletartozik.A csakráknak nem kell nyitva lenniük.Mivel a csakrák folyamatosan változnak. A te hangulatod alapján. Ezzel a mindennapi állítgatással csak azt lehet elérni hogy olyan beteg leszel hogy attól koldulsz.Láttam ilyet és magam is felültem ennek. Ezt is sokan tolják hogy a csakrákat mindig energiafelvétel irányába állítják be.Pedig butaság.Van amikor pont energialeadásra van szükség.Mivel ahogy van energiahiány úgy van energiatöbblet is egy adott területen. A csakráink így változnak.Pl:ha túl sokat agyalok elfáradok.Energiahiányom lesz.A csakra magától átáll energiafelvételre. A csakrákat birizgálni kb csak akkor kell ha szellemi energiákkal történik gyógyítás.Egyébként tök felesleges csukogatni meg nyitogatni meg jobbra balra forgatni. A csakra balra felvesz energiát jobbra lead. Én ha magamat gyógyítom akkor kb annyit mondok hogy kérem a szellememet hogy állítsa be mondjuk most a koronacsakrámat megfelelő irányba megfelelő forgási sebességen.Megfelelő állásra. A szellemem majd tudni fogja hogy mire van szükségem.De ilyet is csak nagyon ritkán teszek.A folyamatos birizgálásra csak az ilyenek buzdítanak akik ebből pénzt csinálnak. Undorítóak.Ha fejleszteni akarod magadat akkor meditálj.De azt is m€rtékkel.Az ilyen egész napos dolgok csak egyensúlytalansághoz vezetnek. Az hogy a sötét oldal segít e.Szerintem nem. Az ő céljuk nem az hogy téged pátyolgassanak.Hanem hogy megtévesszenek.a legtöbb fekete mágus tudatlanságból fakadóan fekete. Mindegyik gyorstalpalós fekete mágus:reiki,pszichotronika,parapszichológia,táltos,boszorkány,**.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2019. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as, köszönöm, pont erre voltam kíváncsi, mert az Eridun ezt nem értettem, illetve nem láttam pontosan, hogy a kinyitástól kezdve hány napig kell csinálni. Mert utána csinálni kell a többi meditációt is, de ezek szerint a csakrákon is dolgozni kell mindig.
2019. febr. 4. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!