Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a kárhozat és ez miért...

Mi a kárhozat és ez miért érinti a sátánistákat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 17:25
1 2
 1/18 X a bagoly válasza:
10%
A sátánisták azt hiszik ha nagyon nagyon gonoszak lesznek akkor nem lesz szopó a pokol, de szerintem a Sátán saját kezűleg fogja őket csesztetni.
2018. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

attol fugg pontosan melyikek, mert vannak olyanok akik hisznek valamilyen orokke tarto dologban ami kozul van egy jo es van egy rossz

aki nem Isten szerint el, nem Onzetlen Szeretet "dominal" a sziveben, annak szamara a Karhozat eselyes, ez Pokolt OrokHalat es/vagy OrokKint jelent, még ha kulonbozo fokozatai is vannak a buntetesnek ("jutalomnak")


egy ateista satanista ebben nem hisz hanem az "orokhalalban" elete utani vegleges szetbomlasban


mas satanistak maskent ertelmezik hogyan lehet az "egyik es masik" helyre kerulni


a Karhozat mindenkit erint vilagnezettol fuggetlenul tehat csak maskent nevezik

es mit lathatad eleg keplekeny dolog, de Isten maga egyfelekeppen Itelkezik amit senki nem tud befolyasolni pusztan "akarataval" legyurve Istent hogy az legyen amit ö akar mert Egoja erosebb mindennel

2018. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nem értek veled egyet.

van élve elkárhozás.


nézzd meg a legszarabb életeket.

nem csak úgy elcseszett életeket, hanem tényleg a legmocsok szarabbakat.

Az nem elevenen elkárhozás?


Démonok tudnak elkárhozást okozni.

nagyon tudnak.

Elég csak az életet irányító egyik erőt szabályzó potmétert elcseszni.

2018. szept. 20. 13:02
 4/18 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs az elkárhozásnak semmiféle istennek vagy démonnak. Az emberek ojan ostobák h a rossz életeb mennek vagy kerülnek vagy nem jutnak ki belőle.

pl: a testvéremnek mindene megvolt. agyonkényeztette anyu. neki mindene megvolt nekem meg semmim. tényleg nekem semmit sem adtak a szüleim. amim van azt csak kizárólag magamnak köszönhetem, magam szereztem meg. vagyis elköltöztem.

a testvérem pedig a buta barátnőit utánozta. teherbe ejtette magát direkt egy nála jóval fiatalabb fiúval.

odafészkelt a fiú családjához. ott rémesen szegényesen élnek. kinti budi és kinti zuhany. hidegben nem fürdenek. stb.stb. nagy szegénység.

anyánknál is maradhatott volna. de ááá nem. felmérgesítette a bátyjánkat és nem engedi h odaköltözzön. tőlem ellopta az összes pénnzem csakhogy házat tudjon venni s a fiúval és a gyerekével eltudjon költözni. nagynehezen visszaszereztem a pénzem. nem jelentettem fel. én sem engedem már magamhoz stb, nem segítek neki ezek után.

mindenki gyűlöli abban a házban és az egész alu.

nagynehezen lett melója. 12 óráznia kell poton pénzzel. de ki is fogják rúgni mert útálják.


szóval saját maga okozta ezt a sok kínt és szenvedést.

mindene megvolt,de csakazért is ostobán bánt a saját életével, ostobán döntött. ostobán akart kimenni ebből a hejzetből. és nem is tud kimenni ebből a hejzetből,mert túl ostoba hozzá.


ennyi. aki ostoba az maga tehet arról h rossz az élete.

2018. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

VorosD ez még nem kárhozat, ez csak emberi tényező.

Lusta tanulni a hibáiból, és lusta gondolkozni.


neked meg riszpket hogy kiléptél az örökségedből.

2018. szept. 20. 15:36
 6/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 senkinek nincs hatalma senki dontese felett, Istennek van de nem gyakorolja ezt a hatalmat


nevezheted Karhozatnak Pokolnak a foldi eletet, de ennek egyszer vege van, igy mindegy hogy karhozat volt e vagy sem, hiszen eletben ki lehet labalni belole, megha valakiknek keptelenseggel hataros is


vagyis miben is mondtal te igazan mast?


vallasokban is jelen van amit irsz, meghozza buddhistaknal leginkabb, hogy az elet maga szenvedes


de ez nem jelenti azt a Karhozat es Pokol foglamat amit altalaban es eredetileg jelent

2018. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A kárhozat az, ha valami baromságban hiszel, aminek semmi köze a valósághoz.
2018. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#5


Mit értesz kárhozat alatt?


Mert gyakran akik beszélnek róla maguk sem tudják hogy mi az...

2018. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Meton ***** válasza:

Sátán valójában minden gonoszság megszemélyesítése. Az irigység, hatalomvágy és hasonló dolgoknak. Ezek a mi gondolkodásunk szerint károsak, mert nem tesz jót egy emberi közösség belső békéjének. Ezért találták ki, hogy bizonyos dolgok gonoszságnak számítanak.

A gonosz sorsa pedig a kárhozat, vagyis kiközösítik, nem kap munkát, elhagyják a barátai meg hasonlók. Magányos lesz, senkitől sem számíthat segítségre.

A pokol tüze nem tudom hogy jön a történetbe. Habár régen a boszorkányokat és a varázslókat elégették, mint gonoszokat.

2018. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én szerintem nem csak a sátánistákat érinti. Miért pont ők lennének a kivételesek? Nem is tudják sokan, hogy hány sátánista gyülekezet van, van csak nem nevezik magukat néven. Elterelés.

Én a karmába hiszek. Hogy ha például gazember vagy, akkor vissza kapod amit másokkal tettél. Ha többszörösen is g@ci voltál, akkor bizony nem kedves veled a sors. Nyomoréknak születsz, minden bajod van. Senki se szeret, anyád eldob, lehet kínoznak az emberek stb. Ez a kárhozat. Mindenki a saját poklában ücsörög. De még a legmélyebb gödörből is van kiút. Meg hogy máshogy fejlődnél ha semmi bajod nem lenne? Elücsörögve a langymeleg pocsolyában?

Minden okkal történik. Ez egy szabályozott, kemény világ. A sátáné az egész világunk. Mindent ő irányít. Isten arra kíváncsi, hogy vajon képesek vagyunk-e megtalálni őt még ennek ellenére is? A sátán is, csak ő más miatt.

2018. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!