Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az igazi Asmodeus démon földi...

Az igazi Asmodeus démon földi manifesztációja ez az ember?

Figyelt kérdés

Egy FB csoportban mondták - ami egyébként spirituális, tehát teljesen más mint az okkult - hogy ebbe a videoba igazi varázsigék vannak, amiket ez az úr aki Asmodeusz földi manifesztációjának mondja magát, ha jól írtam önti szavakba azokat az ősi varázsigéket, amellyel anno őt idézték meg X ezer éve.


Sötét, sejtelmes kellékek, ruhák. Lehet valóban ő egy démon? Emlékszik a világ keletkezésére meg az ősi háborúktól mindben tevékeny részese volt?


http://www.youtube.com/watch?v=J8LBNbrJ4fk


http://www.youtube.com/watch?v=nNxy4bE8y6U


2019. márc. 4. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, de Asmodeus az nagyon erős és nem kispályás, az biztos ... nem szabad a nevével játszani. Látom, a szigil(um) is ki van téve. Valamit tud szerintem ... tehát a mágia alapjait (láthatóan) ismeri. Lehet, hogy többet is tud ... nem tudom. Asmodeus: erős név. Azt tudom.
2019. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szigillum: a démon/az entitás egyéni azonosítója, amivel a megfelelő műveletek elvégzése után fel lehet vele venni a kapcsolatot


két fajta szigillumot ismerünk: hiteleset és hiteltelent

2019. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Még egyet hozzá fűzök: ez az ember okosabb ezekben a dolgokban, mint például, Müller Péter, az író.

... mert: az egyik beszél róla, de a másik művelni is képes . a kövei, ha tisztességes ember (lélek), akkor valóban erőkövek és valóban alkalmasak (lehetnek) a probléma megoldására

egy ilyen esetben, a mágus az aktíva ... az alany, akit gyógyít: a passzíva ... a passzív félnek HINNIE kell ... ez nagyon fontos ... mert a HIT az, ami manifesztációra irányul


az hiszem, eleget beszéltem, nem szeretnék untatni senkit :)

2019. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még egy (a videóról):

a színek, a környezet (=a hangulat) megfelelő, a "Szent Homunkulus" egy kicsit furcsa ... bár, lehet, hogy megfelelő.

2019. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát hogyne. Asmodeus, aki a Démonok királya az Ezo tv-ben küld energiát. Röhejes
2019. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

nem, dehogy is. Szerinted egy ilyen magas rangú entitás ilyen ostoba gyökér lenne?

Ez nagyon dúrva sértés, szólok is neki hogy nézzen a körmödre.

2019. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha emlékszik, ha nem, az összes létező energiád (minden tartalékkal együtt) is talán kevés lenne ahhoz, hogy meg halljon téged.

Vigyázz ezzel, ha próbát is teszel.

Ha meg nyitod a "kaput", akkor teljesen más entitánsok is jöhetnek át..

És hidd el, vannak náluk sokkal kellemetlenebbek dolgok is:)

2019. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hahaha ez nagyon jó! Asmodeusnak és a többi démonnak sincs és nem is lesz földi manifesztációja. Valóban képben van néhány dologgal, ahogy már említették pl. azt is tudja, hogy kell hozzá sigil és lehet, hogy már sikerült kapcsolatba lépnie vele, bár ezt is kétlem, mert akkor nem csinálna ilyen "tiszteletlenséget", hogy a manifesztációjának mondja magát. Amivel pedig végképp elárulja magát, hogy még "szerelmi kötést" is csinált, mert Asmodeusnak semmi köze az ilyesmihez, ez egy másik démon hatásköre. A Goetia-beli démonok egyébként sem a Budapest Tv-ben fognak tanácsokat osztogatni :)
2019. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet így volt de a winchester fiúk már megölték
2019. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Asmodeus helyében fel fordulna a gyomrom ettől az amatőr utánzótól.
2020. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!