Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valaki nekem rosszat...

Ha valaki nekem rosszat csinál tudatosan, és ha beszerzek egy voodoo babát, működne hogy visszaadjam a rossz dolgokat? Hol lehet egy ilyen babát beszerezni? Vagy tudnék én csinálni egyet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

csinálj egyet magadról és vakard meg a hátad.

vagy simogasd meg hátha szeretethiányod van.

2019. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkeszitheted te is az "elethubb"'
2019. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd mennyi válasz van, azt nézd mennyi bölcs ember nem válaszolt inkább :D jó a statisztika
2019. ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd az ilyet,ezzel nem jó szórakozni.Visszakapja az illetö anélkül is,hidd el.
2019. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal tudsz a legjobban bosszútállni ha kimész egy csendes helyre. felveszel egy követ, és rávetíted az emberrel kapcsolatos haragod, és minden rossz tulajdonságát. Esetleg ragaszd rá egy képét is, aztán dobd olyan messzire amennyire csak birod. Ezt ismételd el minden egyes nap amíg rá nem hagy a bosszantó tevékenységével. Másrészről így-úgy visszakapja, ahogy hamarabb is mondták. Inkább igyekezz megszabadulni tőle mint bosszútállni. Esetleg egy boszorkányflaskát ez ügyben, itt egy link hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=crnk00ChBpg
2019. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!