Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez mégis mi a franc volt?

Ez mégis mi a franc volt?

Figyelt kérdés
Úgy körülbelül két éve történt. Hajnali ötkör felkeltem és lementem a wc-re az emeletről, és áthaladtam a ház egy olyan helyiségen ahol régi bútorokat tárolnak a nagyszüleim. Elvileg az a szekrény és ágy ami ott van az a dédszüleimé volt. Na szóval, nem tudom hogy mi lehetett ez pontosan, de egy fekete alak volt, ilyen szellemszerű, kicsit áttetsző, és teljesen fekete volt, csak a szemei voltak fehérek. Nagyon megijedtem és elszaladtam onnan. Azóta már különköltöztünk a nagyszüleimtől, de az a szoba, ahányszor belépek oda, mindig rossz érzésem van, mintha valaki figyelne. Kiskoromból is vannak ilyen emlékeim, mindig féltem egyedül lenni a szobában, be sem mertem menni oda, és ahányszor valami házban játszódó rémálmom volt idáig, mind abbam a szobában volt. Ez esetleg valami szellem vagy mi a franc lehet?

2017. dec. 17. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy alakváltó Tik lehetett. Benézett hozzátok és meglepted. A Tikok földönkívüliek akik megfigyelik az embereket. Sokszor közöttünk járnak emberi külsővel de néha más alakban is megjelennek. Láthatatlanná tudnak válni ezért néha hirtelen tűnnek fel és hasonlóan gyorsan eltűnnek. De az is lehet hogy a sötétben egy fogasra akasztott kabátot láttál és a fehér szemek is csak valamilyen tárgyról visszaverődött fény volt.
2017. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma a lelki és a szellemi megvilágosodás alkímiájának napja van.
2017. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Hajnali ötkor, félálomban, lementél a wc- re és közben képzelődtel egy kicsit. Pláne, hogy kiskorodtól félsz "attól" a szobától.
2017. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!