Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért kerül el a szerencse?

Miért kerül el a szerencse?

Figyelt kérdés

Évek óta semmi nem sikerül,az elején még nem érdekelt,de most nagyon fàj és rossz érzés azt làtni,hogy màsoknak minden első nekifutàsra sikerül...

Nem csinàltam semmi rosszat,akkor miért?



2019. ápr. 30. 10:05
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
Sablonos szöveg, amit írni fogok, de hinned kell magadban meg a dolgokban. Sajnos sok kudarc után ez egyre nehezebb lesz. Nem egyből fog minden sikerülni, de így működik a világ. Akarni kell a dolgokat, igazából valakinek ez rutinból megy tudat alatt, valakinek meg kell szenvednie, sajnos.
2019. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. És azt kell mondjam, tapasztalatom szerint, nem véletlen hogy egyeseket kerül a szerencse. Ahányszor akartam valamit, valami mindig meggátolt. És éreztem hogy valami nem hagyja, valami ami felettem áll. És szerintem ez így is van. És igen, kissé félelmetes volt ez a felismerés. Sors, karma, nem tudom hogy mi, de létezik! Én beletörődtem végül, mert felismertem, hogy ha küzdenék ez ellen, csak rosszabb lenne. Képtelenség felülírni azt, amit kiszabtak rám. Elfogadom a sorsomat, bármennyire is szomorúnak tűnik az életem. Minden, ami én vagyok, éles ellentéte annak, amilyen élethelyzetben vagyok. Amilyen életkörnyezetbe beleszülettem. És ez, büntetés. Nem tudom miért, de egész életemben szenvedtem, avagy megkaptam a büntetésem. Sokáig sajnáltam magam, de idővel rájöttem, hogy nem kell sajnálnom magam. Csak egyetlen ember vagyok a sok milliárd ember közül. Jelentéktelen vagyok, és valószínűleg az életem is az. Ezért már nem érdekel mi lesz velem. Egyszerűen elismerem önmagam előtt hogy semmi hatalmam sincs a saját életem alakulása felett. Nem félek a haláltól, hiszen nem is élek igazából. Ezért nem félek a haláltól. És hiszek a reinkarnációban, nem 100 százalékig hiszek benne, de gyanítom hogy létezik. Igazából mi mind csak játékok vagyunk, csak játszadoznak az emberi életekkel. Gondolj csak bele, az egyik embernek megvan mindene, a másiknak nincs semmije, sőt még hátrányokkal is indul. Nem tudom, de erősen gyanús nekem ez az egész..

De persze ezzel nem azt akarom sugallani neked, hogy te is törődj bele mindenbe.

2019. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem egyrészt azért, mert elhiszed azt, hogy elkerül, másrészt amikor irigyled mások sikerét, akkor a hiány állapotából gondolkodsz (nekik van, neked nincs), így ezt teremted újra és hívod be a saját tapasztalatodba.
2019. máj. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Nem irigylem,csak fàj,hogy nekem nem sikerült,én nem tudtam megcsinàlni.
2019. máj. 1. 12:54
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm! :)
2019. máj. 1. 12:54
 6/6 A kérdező kommentje:

#2 Én még nem szeretném feladni,nem szeretnék beletörődni.

Viszont,nagyon-nagyon szépen köszönöm a vàlaszod! :)

2019. máj. 1. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!