Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a különbség az alábbiak...

Mi a különbség az alábbiak között? Kikre használják a kifejezéseket? Boszorkány, boszorkánymester, mágus, varázsló

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 09:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#7 Véleményem szerint egy sorozattól nem azt várjuk el, hogy mindenben hiteles legyen, és a valóságba tökéletesen beilleszthető, hanem azt, hogy kikapcsoljon, és szórakoztasson. És nálam ezeket a feltételeket teljesíti. (Bár azt érzem, hogy ez az évad mintha picit gyengébb lenne, mint pl. az előző, de nem mondok véleményt, amíg nem láttam végig, különben is, nagyon eltérnék a témától.)

Szóval igazából nem az AHS-beli boszorkányok érdekelnek, azt csak azért hoztam fel, mert onnan jutott az eszembe a kérdés, hogy valójában (még mindig a fantázia világában maradva), pontosan kikre használjuk is ezt a megfogalmazást, vagy nincs konkrét definíciója, hanem attól függ, ki hogy értelmezi.

#9 áh, végre! Köszönöm, pont ilyen választ vártam. :D Én fogalmaztam félreérthetően a kérdést, vagy csak mindenki más értette félre...?

2019. máj. 26. 21:02
 12/12 anonim válasza:
76%

Őszintén szólva szerintem semmi probléma nem volt a kérdés megfogalmazásával. Csak vannak emberek, akik nem tudnak szöveget értelmezni, meg olyanok is, akik leplezvén saját tudatlanságukat, más tudatlanságán szeretnek élcelődni, meg hát olyanok is, akik szeretnek mindenbe beleszólni, akkor is, ha gőzük sincs miről beszélnek. Ne hibáztasd ezért magad :D

Örülök, hogy legalább az én válaszom megfelelő volt :) igyekeztem a legjobb tudásom szerint leírni :D

2019. máj. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!