Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Többet nem fogom szerintem...

MR.X. kérdése:

Többet nem fogom szerintem használni az ingát. Ma ingázás közben rendes elkezdett elég gyors tempóban kopogni a benti válaszfal, olyan 10 másodpercig tartott. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Komolyan írom, nem kitalálom, igazából nem is nagyon hiszek ebben az inga használatban. Kicsit betojtam azért...

2019. máj. 23. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szellem van a lakásban. Én is komolyan mondom. Igen, tudnak ilyet. Jeleznek.
2019. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig miért használtad?
2019. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsiság miatt...
2019. máj. 23. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mire használtad az ingát egész pontosan?

Ha a lakás bemérésére, hogy vannak-e káros ingerzónák, akkor nincs összefüggés.Ha szellemidézésre, nos, akkor sem biztos, hogy amiatt kopogott a fal, csak akkor több rá az esély.

2019. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

IGEN, vigyázz a "szellemidézéssel"!!! Csapatban se csináld - EGYEDÜL PLÁNE NE!!!


NEM SZABAD MEGNYITNI A HOLTAK VILÁGÁT!!!

2019. máj. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy, használhatod az ingát szellemek nélkül is, radiesztéziás méréshez, vagy a pálcát.Akkor kicsit több rálátásod lesz, miként is lehet még használni.A kezedre áll a dolog üs fogod tudni használni az ingát kérdések megválaszolására is, szellem segítsége nélkül.Lehet hogy kicsit kevésbé lesznek pontosak a válaszok, de biztonságosabb.
2019. máj. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem is ez történt, szinte pontosan ugyanígy. 🤔
2019. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én a félelmeimre kértem megoldást a teremtő által és lás csodát nem tudtam aludni mert két szekrény folyamatosan durrogott....ébren is,de amikor elaludtam akkor is DURR PuFF. A lakótársaim is felébredtek a szomszéd szobában.

Ha másik lakásban töltöttem az időt, olyat reccsent valami,hogy majd betojtam,de néha ott is a szekrények reccsentek vagy durrantak.

Utána mondtam az istennek, kb pár hét után,hogy ok- mostmár elég legyen és hagyja abba a "félelem tisztítást" és azóta van néha-néha,de 98%ban megszűnt.

Nem tudom,hogy ki vagy mi volt,de mostmár szellemvédett vagyok az tuti. :D

2019. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!