Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki jártas a közvetlen víz...

Valaki jártas a közvetlen víz elemi mágiában? Esetleg tudna tanácsot adni, mondjuk pár alap varázslatot írni, és hogy hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
(trollok kíméljék)
2019. jún. 17. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
A varázsláshoz varázsló is kell. Te az vagy?
2019. jún. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha ezt nézzünk akkor tényleg kell hozza varázserő több eves tudás hogy varázsló legy de gondolom te nem vagy az.... attól nem leszel az ha elolvasod a nők lapján a dolgokat meg itt teszed fel a kérdést hogy valaki nem tud e varázslatot... -.- meg ha létezne is mágia te akkor sem tudnád használni...


Menj el szerzetesnek mint doctor strange... több évig tanult... neked sem ártana... egy jo iskola... persze normális iskola 😂😅 na meg egy barátnő! 😂

2019. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

egyes vagyok


Kedves Kérdező, megkaptam a privát megkereséseidet.


Mit jelent számodra a mágus kifejezés? Mit értél el eddig? Hol tartasz az utadon? Miért pont az elementáris mágiát választottad?

2019. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre a roxfortban választ kapnál vagy ha a fekete mágiát valasztod voldekortnal. Tescoban is kutakodhatsz receptek utan
2019. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

egyes és hármas vagyok


Megkaptam a 14:17-kor íródott privátodat, kedves Kérdező.


"Ha tudásról van szó abban nagyon magas szinten állok, de nem az elementáris mágia szempontjából" Ezt fejtsd ki bővebben, kérlek. Illetve tudnom kellene, hogyan akarsz gyógyítani egyetlen elem uralásával -mi lesz a többivel?

2019. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nem én vagyok a számodra megfelelő ember.


Minden jót az utadon!

2019. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos lány vagy, ők szokták vízzel kezdeni. A víz kioltja a tüzet, a föld kioltja a tüzet...
2019. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És 7-es nem vagyok lány csak a horoszkópod szerint ez az elem illik hozzám és gondoltam, akkor vízzel próbálom. Amúgy már sikerült megmozgatnom a vizet, és nem tudom, hogy de el is tűnt belőle!
2019. jún. 18. 22:06
 9/14 A kérdező kommentje:
horoszkópom*
2019. jún. 18. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDD a mágus
2019. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!