Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem tudják a parapszicho...

Miért nem tudják a parapszichológia és metafizikai dolgok iránt érdeklődők, mi is az a médium?

Figyelt kérdés

Annyi zöldséget állítottak már erről, pedig azért ez elég jól meg van határozva a misztikus/parapszichológiai iratokban. Tehát csak kissé utána kéne nézni, ehhez képest itt a gyakorin is olyan elképesztő tudatlanság uralkodik ebben a témában, hogy csak na.


Aki nem tudja, mi a metafizika és megrögzött földhözragadt materialista, az kíméljen meg a válaszától!



2019. aug. 26. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Akkor csapjunk bele a lecsóba: Shakespeare, Hitler és Szepes Mária egyaránt médiumok voltak.

Területükön úgy voltak képesek elérni azt a csúcsteljesítményt és lenyűgözni emberek sok százezreit, hogy médiumitásukkal magukhoz vonzották azokat, akik fogékonyak voltak a dologra.

Tehát a médium nem pusztán egy "szellemidéző" vagy parapszichológiában a kelleténél jártasabb személy, hanem olyasvalaki, aki képes az asztrális síkról "lehívni" az információt, hogy ezáltal embereket mágnesként vonzzon magához.

2019. aug. 26. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Média, pszichológia. Mást nem kell látni benne. Mi az az asztrálsík?
2019. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem olvasták ezeket az iratokat.

Te mit olvastál?

2019. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Hitler tömeggyilkos pszichopata volt, nem médium.
2019. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Média, pszichológia. Mást nem kell látni benne."

Ez sokkal több annál. Nyilván van mindennek valami biológiai-fiziológiai magyarázata, még nem találkoztam olyan metafizikai jelenséggel, aminek ne lett volna.


"Mi az az asztrálsík?"

3 sík van: fizikai, asztrál és szellemi.

Ahogy neked is 3 megnyilvánulásod: test, lélek, szellem

Avagy fizikai test, szellemi burok + étertest (ezek a megfelelői).

2019. aug. 27. 11:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden "fiziológiai magyarázat" anyagszemléletből ered,ezen még dolgozzál kicsit ha szerinted létezik az asztrálsík..


Szepes Mária nem egy Kis Mucika médium volt,hanem St. Germain felemelkedett mester aki folyamatos kapcsolatban állt nemcsak az asztrál-de a mentálsíkkal -annak magasabb fokozató lakóival- és önszántából távozott amikor úgy látta jónak...St.Germain illuminatus volt (Luciferi lélekcsoport tag,6. dimenziós szellemi lények csoportja emberi leszületésben) a tévedések elkerülése végett..


Hitler ugyanezen piramis alsóbb fertályait nyalogatva inkább volt fekete mágus egyben sötét "tanító"...


Seggszpír már szintén egy nagyobb szellemiséget képviselt,ami a tudatosság kiváltsága a veleszületett érzékekkel...


..erre jártam...

2019. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Médium: (közvetítő)


Finomabb testei minőségeinek megfelelően képes kapcsolatot létesíteni a magasabb (=kevésbé anyagi) szférák lakóival.


A finomanyagi világok legmagasabbika a .... székhelye, a .... .....


Én egyszer beléphettem. Rá egy-két napra a páromat is akartam vinni, de nem került elő, így nem lehetett belépni.


Ezek az itteni okosok

bármit is okoskodnak,

boldog, békés, és szép

hely az.


A szívem megindította.

Engem ott fogadtak volna.

De nem mehetek, mert

van még mit tennem.

Itt kell hát köztetek

lennem.

Ebben a szép, ebben a szép,

ebben a sötét és kiábrándító

világban, amiben a sok bukott

emberfia van.


A médiumnál (közvetítőnél) az a szempont, hogy tisztán adja át az üzenetet. (ne adja hozzá magát)

2019. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Éreztétek már, halandók,

milyen az, mikor mana

van egy helyen?


Az nem Biblia-olvasás,

hanem élő tapasztalás.

2019. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!