Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mitől lehet? Mi lehet ez?

Ez mitől lehet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy amikor a kislányommal bent játszottunk arra mentem ki hogy megérkezett a férjem, legalábbis azt hittem. Közben senki. Pedig biztos hogy a mi ajtónkat hallottam mert van egy jellegzetes nyikorgása. Olyan is volt hogy láttam is ahogy nyitódik ki magától de senki nem jött be. A szél nem tudja kinyitni,azt is próbáltam hogy ugye kilincsre volt csukva és lökdöstem erőből de nem nyílt ki tehát biztos nem a szél. Bolond sem vagyok mivel a napokban itt aludt anya és tegnap elmentem a kislánnyal a boltba és az idő alatt 2x is kiment mert azt hitte hazaértünk.

Olyan is előfordult, hogy ültem a nappaliban és az ajtó a folyosóra néz ahol sötét volt és ilyen motyorgást hallottam. Éjjel amikor felébredek sokszor nem merek vissza aludni mert olyan érzésem van hogy figyelnek. Nagyon félek...


2019. szept. 25. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szellem van nálatok. Kérj bérleti díjat!
2019. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Zárt be, támaszd ki az ajtót, akadályozd meg hogy bármilyen módon kinyílhasson. ha továbbra is hallod a hangot akkor keress meg egy orvost
2019. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
23%

Rejtett kamera, esetleg olyan alvásfigyelő applikáció, ami a hangokat is rögzíti.


És olajozd meg az ajtót. Ha utána is hallod a hangot, akkor csak az elméd játszik veled.

2019. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, aztán kiderült, hogy egy másik ajtó is nyikorog:) Keresd, hogy honnan jöhet még a hang. Az nekem mindig segített.
2019. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!