Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már természetfeletti...

Anóca kérdése:

Volt már természetfeletti (szellem, UFO, akármi, amire nem találtál észszerű magyarázatot) tapasztalásod?

Figyelt kérdés
A BBC podcastjai között van egy nagyon érdekes sorozat, "Uncanny" címmel. Nagy-Britanniában történt paranormális jelenségekkel foglalkozik, mindig meghív egy szkeptikus kutatót és egy parapszichológust. Az eseteket a szemtanúk mesélik el. Rendkívül érdekes, szinte mind olyan, hogy kb. kizárt, hogy kamuzik az illető...Velem egyetlen ilyen történt: egyetemista voltam, a kollégiumban tanultam a köv. vizsgámra. Épp szünetet tartottam, és vittem ki a kis mosdónkba (ahová 2 lépcsőfokot kellett a szobából lépni) elmosni a lábast. Ahogy léptem volna fel a lépcsőre, megjelent előttem egy kb. 140 cm magas, szőke, göndör hajú kisgyerek, fehér,hosszú ruha volt rajta, de kb. csak derékig látszódott, annál lejjebb nem. Ott állt és nézett rám felfelé és mosolygott. Annyira valóságos volt, hogy ijedtemben felkiáltottam és elejtettem a lábast. Az egész egy másodpercig tarthatott. Azóta sose volt hasonló, de ezt nem felejtem el.

ápr. 21. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Hallucinálni nem nehéz.


Begombázol vagy LSD-zel, és már láthatod is őket.

ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

#1 Én is átételtem gyerekkoromban hasonlót, és soha nem drogoztam. Főleg nem 10 évesen nagymamáméknál... az ablakból láttam egy árnyék nélküli vénasszonyt, azt hittem, vmelyik szomszéd bejött nagymamám udvarába, de mire kimentem, hűlt helye volt. Pár másodperc alatt eltűnt, ami lehetetlen, mert így is baromira lassan mozgott.

Ma már felelősségteljes, egyetemi diplomával rendelkező valakinek készülök, de mai napig nem beszélek erről a tapasztalatomról nyíltan, a magadfajta kretének miatt!

ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszer megmondtam a lottó számokat húzás közben mint aki látja előre a jövőt. Volt is egy kettesem így, érdekes hogy csak két számot tudtam így a többit nem éreztem. A pénztáros nő emlékezett is rám hogy bizton állítottam neki hogy az a két szám nyerni fog. És kifizette a kemény ötszázvalamennyi forintot. :-)
ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen, volt, elfogattam, hogy léteznek idegenek, de most ezt nem godolom túl, hogy láttam egy csészealjat, annyira nem sokkolódtak le az emberek az utcán körülöttem és még a telefonjukat sem kapták elő, csak megáltak egy félpercre. Kb olyan érzés volt mint ha valaki pelenkába elszaladt volna melleted, de annyira nem érdekel, hogy bármennyire is lereagáld.
ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első, nyilvan nem drogos hallucinaciokra gondoltam...szoval a hozzaszolasod így meglehetosen irrelevans...
ápr. 21. 17:27
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nem kamuznak általában, Pataky Attila sem kamuzik. Őszintén hiszi, hogy ő Napóleon.

Ez persze csak Hofi Géza humor, mint tudjuk, Pataky Attila másban "utazik"

Utazás a koponyában.

Itt a Gyakorin szoktak lenni kitalációk is.

ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na mar csak teged hianyoltunk, 2 pipas szervizes (ja es paranoid skizo psychopata)...:))
ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szolovjov válasza:
Soha semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

nekem 3 ilyen megmagyarázhatatlan dolog történt életemben.


Az egyikúgy 10-15 éve lehetett. Ültünk otthon. A nappali meg az étkező egy légtérben volt. Nevelőapám tv-zett, mi meg anyával ültünk az étkezőasztalnál, ettünk, közbe mi is néztük a tv-t. A tv-től nem messze egy ajtó volt ki a lépcsőházba, a szembefalon egy tükör.

Szóval ettem, néztem a tv-t. Pont egy olyan műsor ment, ami az elvesztett apukákról szólt. Nekem 3 évek koromban halt meg apukám.

Néztem a tv-t majd a periférikus látásomnak köszönhetően láttam, hogy egy alak elsétál a tükör elött. Vagy inkább a tükörben.

Néztem hirtelen anyára, aki annyit mondott csak: Én is láttam.

Szóval nem én haluztam be. tőlünk úgy 5m-re levő tükörben elsétált valaki és mind a ketten láttuk.


Másik. Ültem a szobámba az ablak alatt, olvastam a földön ülve.

Egyszercsak mintha valaki hátulról meglökött volna, előre estem. De egyedül voltam a szobában, mögöttem csak a fal. Szóval fizikai képtelenség, hogy valaki lökött. Én előre estem, és ahogy elestem onnan, abban a pillanatban leszakadt a függönykarnis. Ha ott ülök, leüt kb.


a 3. pedig Éjjel felriadtam, mintha nézne valaki. A szoba másik felében egy pillanatra láttam egy emberformát. De csak deréktól felfele. Kockás ingben és kalapban volt. Mire pislogtam egyet, már ott sem volt.

Betudtam annak, hogy álmodtam.

Reggel mentem ki reggelizni, nevelőapám meg mesélte anyának, hogy éjjel amikor kiment a mosdóba, a konyhába állt egy kockás inges, kalapos ember.



A mi családunk hisz az ilyen dolgokban, nem akadtunk fenn nagyon egyiken sem.

ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is felébredtem éjjel, én is láttam egy deréktól felfele látszódó embert, de nekem nem tűnt el olyan hamar, ment (lebegett) keresztül a szobán, majd kezdett halványodni, és eltűnt. Én láttam vagy kb.4-5mp.-ig.
ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!