Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akinek van élménye vagy...

Akinek van élménye vagy emléke a másvilágról! Mennyire tudtatok ott irányítani, szabadon választani?

Figyelt kérdés

Pl hogy merre mentek? Ha pl sodort vagy húzott valami titeket valamerre ellen tudtatok volna állni neki? Tudtatok volna másmerre menni?

Szabadon választhattatok, vagy meg volt mondva hogy mit kell tennetek, és a ti szavatok nem számított? Volt bennetek ellenállás? Lehetséges ott ellenállás? Ha igen képes ott a lélek ezt kifejezni és ténylegesen ellenállni akár szembeszegülésig, lázadásig elmenni?


Köszönöm!


ápr. 25. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy párszor sikerült a tudatos álmodás, bármit meg tudtam csinálni. Legtöbbször repülni szoktam. Nagyon király! Csak sokszor volt úgy is, hogy az álomban mikor jött az az érsés, hogy tudatosan álmodok azonnal felébredtem.
ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Édesanyámnak és nagymamámnak is lehetett emléke a másvilágról, mielőtt meghaltak. Őket már nem tudom megkérdezni - legfeljebb talán álombeli üzenet jöhet majd valamikor.


Egy férfi jött vissza a másvilágról, akit szívinfarktussal műtöttek (ismeretségi kör.) Még nem beszéltem vele...

ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több életemre emlékszem.Köztes időszakra nem de az élet vége felé lévő dolgokra igen.Látszódtak a cselekvési minták amik a jelenlegi életem körülményei lettek és tudom mik voltak azok a dolgok amik akkor az élet végét jelentették.De ennyi semmit nem tudsz ez ellen tenni.

Sok ember aki a meditáció jóga magasabb szintjére jutott emlékszik ezekre az életekre a jövő élet több választási lehetősége is ott van a tudatában.

ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 Akkor ha ennyire nem a mi kezünkben van ez, hogyan lehet valaha végetvetni az inkarnaciók sorozatának?
ápr. 27. 22:53
 5/6 A kérdező kommentje:

"Látszódtak a cselekvési minták amik a jelenlegi életem körülményei lettek..."


Ezt ki tudod fejteni? Akár egy-ket peldával. Nem muszáj a saját példáddal, bármivel...Nincs meg, hogyan tudnám ezt elképzelni.

ápr. 27. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

születésem előtti időkre csak annyira emlékszek, hogy egy sötétkék helyen voltam. ott rajzolgattam. sokstor voltam egyedül. egy olyan emlékem van ahol sokan voltak és dohányoztak körülöttem.

ennyi, ha ez számít.


az biztos h mindig depressziós voltam. még ott is. gyerekkoromban végig. csak most felnőttként annyira nem.

az biztos h nem akarok vissza a sötétbe menni. de valószínű h újra oda kerülök.


jó volt egyedül lenni és rajzolgatni, de nem a sötétben. sötétkék minden. szeretem a kéket, de nem biztos h jó volt az a hely ahonnét jöttem. nem gondolom magamat gonosznak stb. nem is tudom h miért nem akarok oda vissza menni, de aztán mégis.

ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!