Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Te hogyan ellenőriznéd hogy...

Te hogyan ellenőriznéd hogy médium által megnyilvánuló entitás tényleg kapcsolódik az Akashához?

Figyelt kérdés

Nekem az jutott eszembe, hogy egy egyszerű, ellenőrizhető műszaki kérdést tennék fel neki.

Erre nem lehet handa-bandázni, meg ködösíteni.


Például

Mi a maximális váltóáttét egy 2010-es Suzuki Ingisben?

Vagy Mekkora névleges villamos teljesítménye egy paksi reaktor blokknak?

Mekkora az ellenállása egy Sárga-Narancssárga-Kék jelzőszínekkel ellátott áramköri ellenállásnak?



Ezek ellenőrizhető adatok, ami benne kell legyenek az Akashában. Ha Akashában minden benne van akkor nekem ne mondja azt, hogy az ellenállás táblázat nincsen benne!



Ha ezekre nem tud, vagy nem akar válaszolni akkor szerintem biztosan hazudik magáról az entitás.


Nem mintha hinnék ebben amúgy, de elgondolkozni azt lehet.



2019. szept. 30. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Elég ha megmondja mi van a táskádban.


De ne csak a a személyi igazolványod legyen benne

2019. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Egy magasabb entitásnál úgy gondolkodsz, hogy nem akar válaszolni, akkor biztos hazudik, akkor felettébb ostoba vagy.

A világ nem fekete és fehér. Te is csatlakozol akashához, még is a tudatod szintjéig semmi sem jut el.

Sokuk nem bizonygatni megy oda, sokszor adnak ilyenekre fura választ, ami által bizonyosságot szerezhetsz ha van sütnivalód, s még sem kapcsolódik a kérdésedhez.

Egyébként az ötlet nem rossz! Nyugodtan tesztelgesd őket, remélem egy olyan entitás fog ott lenni, aki hozzád közeli. :DD

2019. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sajnos nekem egyszer volt ilyen, nem elég pontosan kérdeztem szal így végül nem tudtam eldönteni hogy mi van

Viszont igazat mondott

Szal jól gyakorolt be a kerdest

2019. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

nem az entitással van a baj, hanem a médiummal...

Feltételesen elfogadjuk az entitást, akkor az nem is jöhetett máshonnan csak az Akashából. Így a médiumnak nem is lenne szüksége arra, hogy megidézzen egy entitást aki kapcsolódik az Akashához. Energiapocsékolás, és igazad van akkor tudnia kéne.

2019. okt. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vixen: Arról beszélek, hogy ilyen választ ad az antitát, hogy:

Ez nem fontos, neked azt nem kell tudni.

vagy

Nem ez számít, csak a szeretet fényének fénye fényeskedjen fényességednek! Az a legfontosabb hogy a fény fénye a szíved fényét megérintse.

(Hozzávetőlegesen pontos Kryon paródia mondat.)

2019. okt. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!