Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek milyen paranormális...

Veletek milyen paranormális dolgok történtek?

Figyelt kérdés

Velem eddig 1 történt

1.Nálunk a folyosó végén van egy nagy tükör, emellet van a konyha és a nappali ajtaja, megyek be a konyhába, erre látom magamat atükörben és mögötte egy másik alakot, baromi ijesztően nézett ki.Szürkés bőrű, 50 év körüli férfi felnyírt hajjal valami egyszerű fekete ruhában elég mérges tekintettel, nem csinalt semmit, csak álltés engem nézett, hat majd beszartam, hátranéztem, de nem volt ott senki, majd a tükörből is eltűnt a lény.Ekkor kb 6 éves voltam, mégis pontosan emlékszem az egészre pedig csak par másodpercig láttam az alakot

Ja es másnap ez a tükör leeset és összetört.(falra volt raragasztva)

Szerintetek mi történt?



2019. aug. 8. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer mentem át a kishídon, és mögöttem egy Nagy kõ leesett az égbõl, úgy, hogy senki nem volt az utcán 😊
2019. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu hát amikor apósom elhunyt aznap ott aludtunk anyósnál hogy támogathassuk. Amikor lefeküdtünk aludni akárhányszor hasra fordultam (csak hason tudok aludni) hogy majd alszom, ilyen morgó hangot hallottam. Végül felültem és filmeztem, egész éjjel nem aludtam.


Ez pedig nagyon durva volt kb 8 éve történt, még otthon laktam. Valaki beköltözött a szomszéd üres házba, de sosem találkoztunk vele. Nővéremmel egy szobában aludtunk és még este fent voltunk amikor valaki bekopogott az ablakon (az udvarra nyílt az ablak) és többször így történt. Néhány napra rá ott volt néhány haverunk és iszogattunk amikor a másik szobából átszól haverom hogy valaki áll a szomszéd padláson és néz be rendületlenül. Egy férfi volt tiszta fehér ruhában. Gondoltam biztos sokat ittunk. Majd bejött anya is hozzánk beszélgetni. Egyszer csak egy nagy zajt hallottunk az udvarból. Kirohant anya és az ajtó előtt ott hevert a húgom kisbiciklije, a fa ajtón pedig egy horpadás. Tehát a zaj az volt hogy valaki az ajtóhoz vágta a kisbiciklit. De nem láttunk senkit. Beszélgettünk tovább amikor újra szólt haverom hogy az az ember megint a padlásról bámul ezt már anya is látta tehát részegség kizárt. Ekkor dühös lettem és nagyon erős voltam az italtól fogtam a porszívó csövét 🤣 és átmentem bekopogtam a szomszédba. Egy nő jött ki akit álmából ébresztettem fel, teljesen egyedül lakott ott. Ahogy leírtam neki a padláson leselkedő férfit azt mondta a nem rég elhunyt férje nézett így ki ráadásul pék volt. Rendőrök is voltak kint szétnéztek a padláson de semmit nem találtak. Néhány nap múlva el is költözött a nő azóta semmi. Nem tudom hogy mi volt az összefüggés de nagyon ijesztő volt.

2019. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez elég kemėny, az én sztorim ehhez képest semmi:D
2019. aug. 8. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát köszönöm, ma sem alszom :) velem is történt ilyen dolog, nem is túl régen, kb.fél éve. Nálunk, a hálóban az ágy mellett vannak éjjeli szekrények. Az én oldalamon lévő kis szekrényben volt egy szép éjjeli lámpa, ilyen régies, lámpa ernyős. Ezt a kis lámpát a bolhapiacon vettük, tehát régi darab. Egyedül voltam otthon, takarítottam, ki mentem a seprűért kb.2.percre, mire bejöttem a lámpa ernyő le volt véve a lámpáról és az ágy közepére volt téve, szép szimmetrikusan! Ezt az ernyőt nagyon nehéz amúgy levenni, erő kell hozzá! Én úgy megijedtem, hogy eldobtam a seprűt, át futottam a szomszédba, és csak a férjemmel mertem haza jönni miután ő még jött a munkából. Ma is kiráz a hideg, ha eszembe jut. :((
2019. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem általában az álmaim/álm. Kapcsolatai érdekesek. Van, hogy az jövőből egy apró pillanatot megálmodok, de volt már olyan is, hogy az egyik barátommal ugyan azt álmodik az nap éjjel és minden részlet stimmelt(ki kérdeztük egymást)


Csak ennyire emlékszem:


A barátommal bemegyünk egy világos barna ajtón. A szoba sötét kék tele van heavi-metal képekkel az ágy hasonló mint a minecraftban(sötétkék) ekkor megjelenik CSUBAKA(!). Életemben nem láttam a starwarsot. Valamiről magyarázbekünk. Az ablak nyitva(fehér függöny) és jön be a hidek. CSUBAKA övén valami pirosékkőből készült kardok lógnak. Itt felérettem


A suliban elmondtam a a legjobb barátomnak(tudja, hogy mindig elmondom neki mit álmodok), hogy hogy is volt. Pontos személyt nem mondtam. Éés... Pont mögöttem volt az akivel álmodtam... Előszőr meglepődött és ő is elmondta(minden részlet stimmelt) megkérdeztem, hogy ki volt az álmában. Ő nemes egyszerüséggel azt mondta, hogy te. Itt kezdődött el a kérdezgetés. Én az a tipikus,, nehezen barátkozom" típus vagyok(ezért jártam szoihológushoz) bár ezt sohase értettem. A fél osztály a barátom volt, jó jegyeket hoztam, mindenben hasonlította a többiekre, bár nekik is elmondtam ezeket(álmok)


Ez szerintem nem valami érdekes csak jóvolt leírni, de 2es története tényleg különös


Csak egy kérdés. Normális vagyok, hogy szpihológusnak kédzülök(ezek a témák miatt)

2021. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!