Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mint köztudtaba került mit...

Mint köztudtaba került mit gondoltok 21 században sem az agy sem más biológiai funkció még csak gondolatot sem képe slétrehozni?

Figyelt kérdés
Vajon mit gondoltok erről a mondatról napvilágra kerütl vajon a mult századán mit gondoltok nem furcsaságok a grefitik ahogys a falra kerültek vagy bizonyos embblémák a helyükre úgy egyfajta rangok illetve bizonyos számok kötőszavak festmények képek nem nagY dolog ez ???

#térkép #grefiti
2019. okt. 16. 20:02
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Belinkelném az adato ,de szerintem megint tiltanának egy parapszihologiai oldalon olvastam esz szerint a tudatot tehát azt hogy felkapcsoljuk a nagy vilanyt istent termeti tad agy vevéokészüléke olyan mint képernyő amit látni fugunk hologram elővetítti képet a fényt és ahonan jön a kép és a hagn tehát tudatot isen termeti leírd mondatok amit az emberről leírnak gének és emlékek akár egy é'=ulet hiszen univerzumban minden moog mindenek energiája van akár gondoljanak bele egy elhagyatot ép=ulet ahol vannak grafitik bvagy bármi és ami környéken nem megszokot nem odavaló mondjuk minden város kulturájba beleivodott valmi akármi és ami nem megzsokot és még anak idelyéna multban ismeretlen oknál fogva azért is odakerült az boltívum és ál ép¨zulet azu energiát bocsájt ki magábol és lebontság kicsit elvont leszek sérülés is okozhat vanak enegriák a földön én eben is hiszen sőt ez tény tehát leírunk valmi mondjuk c ugy vagyok fent hogy andreotti nem igaz akkor leírok magam mellé egy boltívet tehát valami jelet fogok képviselni mondjuk egy skorpio mellém kerül és le van írva andeotti pontosyan megjeleöl=om nevet mellé rakok szivet a név mellé akkor öszejövök az illetővel és fontos a kéz mivel ugye kézzel írjuk és ugye alap a bíbo folyok látás és érintés két biologiai azonosíttó kodunk a szemünk és kezünk és aki mellé írja a valamit a nevet mellé andreotti mellé kerül a boltívum akkor ő neki a lekén szárad aki írta értik??? hát nem nagy dolog ez a szabad akarat és nem fogunk pisztolyt a fejéhez megint képvbe kerül isten tehát ez istenellenes természetellenes mert a saját sorsomat veszélyeztetem vele és isten testvérei a rendőrök !!
2019. okt. 17. 11:41
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Tenemismeredazírásjeleket?

Beteg vagy, vállon felül.

2019. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát ember legyen a talpán, aki képes kibogozni, hogy mit írtál.
2019. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Itt van mindenkinek egy Rosette-i kő aki meg akarja fejteni a kérdező írását, mert nekem nincs erőm hozzá.

[link]


De amit levettem, abból annyi: azt gondolom, hogy nem gondolok erről akkor semmit, hanem akkor úgyis mások gondolnak erről valamit, akik létrehozzák a gondolataimat.

2019. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Megpróbálok helyesen írni elnézést a helytelen írásért. Azt szeretném mondani az előzőkben ,hogy a tudatot nem az agy hozza létre tehát a felkapcsoljuk a nagy villanyt azt nem az agy hozza létre belinkelném az oldalt ahol tudomásomra jutott ,hogy a 21 században sem az agy sem más biológiai funkció nem képes létrehozni gondolatot és még egy csomo más ott van az oldalon !!! -------------------------------------------------------------------------------------------------- [link] a feltételezés azonban, hogy magasabb energiaszinteken létezhet élet, sőt mi több, saját életünk sem csupán a földi létre korlátozott, már merőben más természetű. Annyi bizonyos, hogy csodálatos fantáziával rendelkezünk. Ha el tudjuk képzelni a magasabb szférákat, akkor ezek létezhetnek.


Ez persze szigorú feltételhez kötött dolog. Ahhoz, hogy egy magasabb szférát el tudjunk képzelni, léteznie kell bennünk valaminek, ami ennek a magasabb szférának megfelel, azaz rendelkeznünk kell olyan magasabb energiaszintű testtel, ami egy magasabb energiaszinten létező szférához tartozik. Egy kétdimenziós lény nem képes fogalmat alkotni egy háromdimenziós világról, mert az a bizonyos harmadik koordináta az ő „agyában” nem létezik.


Ugyanígy mi sem tudnánk elképzelni magasabb kozmikus szférákat, ha létünk a földi világ hullámtartományára lenne korlátozva.Az emberi agy rendkívül bonyolult, de végső soron viszonylag alacsony energiaszintű, egyszerű, „földi” anyagokból áll.Sem az agy, sem más biológiai szerv nem képes gondolatot létrehozni!!!


A gondolkodás képessége és a tudat nem anyaghoz kötött. A magyarázatot – ugyanúgy, mint az anyagot alkotó állóhullámok esetében – magasabb energiaszinten, magasabb szférákban kell keresnünk.Ebben az esetben viszont az evolúcióról alkotott jelen elképzeléseink tarthatatlanná válnak, és egy meglepő fordulattal kell szembenéznünk:Ha a gondolatok és érzések nem a fizikai test termékei, akkor ezeknek a léte nem függ a fizikai test lététől, annak életétől vagy halálától! A test és az agy csupán „vevőkészülék”. Csomó más cik is elolvasható ebből a dologból na már most erre konzekvencióra arra jutottam ,hogy igen is Isten hozza létre a tudatot ellenebn leírt mondatok gének emlékek tehát agy emlékei és még ezenkívül amit felírnak az emberről !! Minden kinek van valami sorsa az életben és ugye felírt valamit mondjuk példák okáért írjuk fel ugye nekem a nevem ugy van fent ,hogy andreotti na már most andreotti mellé odarajzolok egy papírra kedvenc eblémámat és fogom tudni hogy én hozzám tartozik megvagyok jelölve és még egy csomó ember fogja tudni és aki felírja mondjuk rá odaírujuk ,hogy andreotti szeretlek és egy kitalált név ,hogy vivien és aki felírja amit írtam anak a lekén szárad egy grafiti vajon véletlene lenne ???? nem tehát történelem során csomó csata puccsok mondjuk mindegyiknek volt egy neve az mindeki fogja tundi miről szól tehát leírt mondatok amit írnak az emberről és története amit áttél viszont ezzel saját sorsom és csomó más sorsát nehezítem ,de mit kedzek ezzel a tudással tehát ha felírja valki hogy andreotti szeretlek és egy másik név melé mondjuk vivien és konkrét nevet megadok az illetőről akkor öszefogok jutni ám ez természetellenes és bűn hiszen a világot ki illetve mi irányítsa egy természetfeletti hatalom amit ugy hívunk isten és anak a szolgái isten testvérei a rendőrök igen a rendörök hiszen a világ tele van bűnözéssel elenben isten beavatkozik a világba job oldal bal oldal irányítt mindent és az ember meg ugy van kitalálva ,hogy természeténél fögva manipulatív azaz viszalehet riasztani a sajntó is csak gerjeszti a agymosást a tévében ugye lehetne filozofálni róla és az ember mit tud sokkolásos műveleteket kitalál és nagyurak pedig a zsebükben nevetnek elenebn aki vallásos ne vegye szájára isten mert szembetalálja magát a 3 apokalipszis angyalálval és aki tudatlan az ne szálítson levelet mert szembetalálhatja magát egy polihisztor emberrel ugye isten mindeki útjba elenséget varászol ezért nem kel keresni a bajt mert a baj megtalál hiszen sátán az anyagiaság területe és a vágyaink rabsága ez nagyon fontos és ott talál meg és a földön minden ember bűn=os senki sem ártatlan csak a kiscsecsemő aki felsír mindeki bűn=os. én mondom uraim istennek nagyon nagy hatalma van mindeki számára küldetést tár fel és ostorai nem bottal vernek nem ültet véletlenül isten ember szívébe félelmet és igen a tudatot isten hozza létre gének emlékek leírt idézőjelbe leírt mondatok és nagy dolog ezáltal természet feletti törvényeket semmibe sem veszem ezáltal és gondolják be hogy a halál után van élet a személyiségünk más létformában tovább él kár volt fiatal fejjel olyanok után nyomozni megis ittam annak a rutját !! Már nagyon bánom olyant helyen jártam ahol az emberek ugy manifesztálodtak hogy még egy ARnold swarcenegger idézőjelbe is bujt volan anya szoknyája alá és olyan nyomorban jártam hogy az utcán nem lehetet látni egy bmw a városban egy másik dimenzió van pokol amit ugy hívunk egy másik dimenzió és egy fizikai valóság a biblia erről ír hogy létezik más dimenzió elenebn más provianciák és más létformák is vannak és más szvérák is más övezetek más helyek a világon mi agyunk ezt nem tudja feldolgozni mert vagy belebolondulnánk vagy belehalnánk és döintéseinket nem is biztos tudatosan tesszük irányíthat minket akár a multban beivodott zenen is akár de végül mind oda jukadunk ki a génjeinkehez ami megvan írva kodolva van a dsnünk és tudják hol vgan írva a sorsunk????? a tenyerünkben van megírva na már most én egy jo évtizede foglakozok testépítéssel mindeki tudja mi az sportolás elég komoly szinten és ugye idekeverem a paszsihologiát na már most az én tenyerem ugye van a jobb kéz és van a bal kéz egyik a jobb oldal másik pedig a bal odlal na most a bal tenyeremen eredeti sorsvonal drámaina ilyesztően hangzik ,de lekopottt lekopot egszerűen és a másik job tenyeremen pedig keletkezet az öntudat amin fut a szál a sors amin gyaloglunk és logikus hogy a hosszab a jobb !!!!!!!!!!! féllek hogy nem a rövidebben e gyaloglok a rövideb vasuton !!!! meert multban saját káromra de taspasztaltam olyanokat amiket nagyon nem kelet volna !!

2019. okt. 17. 18:29
 16/42 anonim ***** válasza:

1. Linked egy blogra utal, az NEM TUDOMÁNYOS mű!

2. Linkelt oldal szép kivitelú, ám kiírva vagyon:

"A blog keresett oldala nem létezik."

.

Remélem nem csak ez az egy tudományos alátámasztása van kérdésednek!

2019. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
háT EZ TéNYLEG FURA UGYANIS MIKOR [link] LINJELTEM LéTEZETT
2019. okt. 17. 20:25
 18/42 A kérdező kommentje:
MOIST MáR LéTEZIK !!!
2019. okt. 17. 20:25
 19/42 anonim ***** válasza:

Én képes vagyok elképzelni egy patkány fejű zsiráfot aminek kacsa lábai vannak. Tehát ez azt jelenti hogy akkor ez létezhet is? Eléggé furcsa logikád van hallod-e.

Nem tudom mit olvastál te ezen a linkelt oldalon de az biztos hogy baromi nagy hülyeség aminek semmi alapja nincs és semmivel nem támasztható alá.

Azt meg már fel sem fogom hogy hogy lehetnek olyan emberek a 21. században akik elhiszik ezeket.

2019. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
et tény kérdése gondolat honnan jön valahonnan emlékeinből vagy zenehalgatás közben frekvencia de mi ajoisten isten igen leírt mondatok az emberi elme emlékei és gének
2019. okt. 17. 22:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!