Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mint köztudtaba került mit...

Mint köztudtaba került mit gondoltok 21 században sem az agy sem más biológiai funkció még csak gondolatot sem képe slétrehozni?

Figyelt kérdés
Vajon mit gondoltok erről a mondatról napvilágra kerütl vajon a mult századán mit gondoltok nem furcsaságok a grefitik ahogys a falra kerültek vagy bizonyos embblémák a helyükre úgy egyfajta rangok illetve bizonyos számok kötőszavak festmények képek nem nagY dolog ez ???

#térkép #grefiti
2019. okt. 16. 20:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nem éltél át semmit csak bolond vagy akinek pszichológus kell.
2019. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
de nagyon sokmindenen átmentem jártam más világban én sem hinném el ha nem aját béor=omön tapsztalatam b volan létezik tulvilág és létezik pokol is nem csak tudatállapot hanem létező fitzikai valógá ahol nagy nyomor van és nem látsz utcán csak nem mindennapi embereket olyan sötéo van van legroszab ahol álldano halálfélelelm van az is egy dimkenzió ez profi orvosok is elismereik hogy számtaln dimenzió van embernek életfomájaának ítéltetik meg isten fent hogy mit csinál mert örrökké élünk halál után személyiségünk máslétformában továb él vanak helyek ahova kiemnél ugy mainfezstálodnak az emberek hogy egy átlagos ember nem tudna mit szolni fel ala a szőr a hátán és létezik tulviláíg ahol minden ugy van ahogy ekézeled azt ahogy kell lenni a világnak léteznek nagyon más világok csak a mi agyunk ezt nehezen tudja megérteni higgye el ataspzalalatbol mondom isteni tudat isten hozza létre a tudato leírt mondatok és gének aez agy emlekéi igaz hogy minden elméből indul valójába de gondoalto nem tud létrehozni !!
2019. okt. 20. 21:52
 33/42 anonim ***** válasza:
Drog hatása alatt én is átélnék ilyesmit vagy ha ha elmebajos lennék mint te. Ezt leszámítva sajnos nem létezik ilyen
2019. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
nem voltam a drog hatása alatt valóban létezik másviláig ms proviancia és létezik teleptatikus mező ami készülénkekhez tartozik és egy mordfikus mezéot hoz léta és ahogy a mágnese mezéo ugy mágnese téránul és tapad a készülékunkhez ugy a mobiltelefonunkhoz is
2019. okt. 21. 08:34
 35/42 anonim ***** válasza:
Jó. Nem voltál bedrogozva. Akkor csak szimplán ostoba vagy erre nem tudok mit mondani :D Annyi lehetetlen hülyeséget hordasz össze hogy fáj bele gondolnom hogy vannak olyan primitív ostoba emberek hogy ezeket elhiggyék. Komolyan ezt elolvastad egy nem túl hiteles weblapon amit valami troll írt és te elhiszed? Vannak bajok még pedig hatalmasak
2019. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
de a saját bőrömön tapsztaltam csupán eggyetlen egy mondattal hogy növekedési hormon térj ide igen már mondhatom magam mint nem alikus személy jó idelye othon van a testépítésben jó évtizede és job tenyeremn és balon is lekopott de főleg balon e az eredeti sorsvonal na most a jobbon pedig keletkezett egy rövidebb vonal egy rövidebb ut mivel engem megöltek voltam pszihiátrián és igen megöltek és utánna is van valami tehát az öntudat a halál után megmarad és volt egy készülékem egy telefon és aban pedig egy teleptikus mezőt hoztam létre egy szellemi mezőt ami mágnesesként m,egtapad a készülék és magunk körül és ezt a szelemei mezőt adtam ki a kezemből privoiaciát amint éllek semisítettem meg beleértve multammal eggyütt ha áttélte volan amit én nem így vélekedne plusz ugye mivel nem szbadott volan olyan filem n envetni amin nem kelt volan és multa felkaparni foglakozni a fehér zajjal higgye el jol meg veert az isten de rendesen ez végett teljes életet nem tudok élni ennek az egésznek az emléke nyomaszt engem volt már rá példa elakartam menni elektrosokkra is mert olyan roszakt tapsztaltam !!! és örökké élünk !!!!
2019. okt. 21. 20:33
 37/42 anonim ***** válasza:
Szóval voltak pszichiátrián értem. Már csak az a kérdés hogy miért engedtek téged ki onnan? Nagy hiba volt mert neked komolyan hatalmas problémáid vannak. Te képzelődsz és bemesélsz magadnak minden féle hülyeséget. Nem lehet hogy skizofréniás vagy vagy ilyesmi? Nem bántásból írom de tényleg kell neked egy orvos mert csúnya vége lesz az életednek így
2019. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Skizofréniára szedk is gyogszer bám a gyogsererekről épp arra akartam kitérni ,hogy goygszerek mint csak a hasznot mind az a célja az egésznek hogy gyosgzermaffiát telezsebelje pénzileg ép ez baj hogy az emberek egészégén színdarabot játszik a orvoságiparra építtő mafiaválalat emberek lusták utánnaérdekődni a dolgoknak mi a jó mi nem azután még azt is elfelejtik hogy kik ők a pszihiátria az uj halálipar magyarán szólva semmibe veszik az emberek jogait ám a bolondokháza tele van olyanokkal akik nem is tusjkdák magukrol hogy elhunytak mert a legtöbb ember ki kerül oda drogosok csalodott emberek alkoholisaták hajléktalanok igen ilyen emberek elhunyt emberek szellemek !!!
2019. okt. 21. 20:43
 39/42 anonim ***** válasza:
Oké mindent értek. Szellemileg beteg vagy és hülyeségeket képzelsz. Meg kell értsed hogy a betegséged miatt hiszed azt hogy ezek a dolgok valósak. Nem véletlenül voltál pszichiátrián és nem véletlenül kapsz gyógyszereket. Pont amiatt hogy a valóságban éljél és ne abban a kamuvilágban amit a skizofréniád mutat neked.
2019. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
én megmondom őszintén nekem a gyogszerek olyanok mint halotnak a pofon a többiről meg nem is kel vitatkozni
2019. okt. 21. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!