Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mint köztudtaba került mit...

Mint köztudtaba került mit gondoltok 21 században sem az agy sem más biológiai funkció még csak gondolatot sem képe slétrehozni?

Figyelt kérdés
Vajon mit gondoltok erről a mondatról napvilágra kerütl vajon a mult századán mit gondoltok nem furcsaságok a grefitik ahogys a falra kerültek vagy bizonyos embblémák a helyükre úgy egyfajta rangok illetve bizonyos számok kötőszavak festmények képek nem nagY dolog ez ???

#térkép #grefiti
2019. okt. 16. 20:02
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg más gyógymódot. Valamivel csak lehet segíteni a dolgon
2019. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
régebben voltak olyan dolgok ,hogy othon sem maradtam nem mertem othon maradni sem odályig süllyedtem nem mertem othon maradni rendesen könyörögtön bár csak ne születtem volan meg folyton féllek mindentől eléob nem rég tudtam meg hogy egy gyerekkori bábumot eldobták lemertem menni magam keresni a szemétbe és ez nagy dolog hogy lemertem magam menni nagyon fontos volt az egy dolog volt ami életben tartsona szobor és anyám eldobta ezzel teljesen egész emlékeim is tintásokdtak nagyon elvagyok keseredve
2019. okt. 21. 21:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!