Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mivel magyarázható?

Ez mivel magyarázható?

Figyelt kérdés
Tegnap este feküdtem az ágyamba,s próbáltam elaludni,s a tesóm is ott volt.Egyszer csak egy nagyon meleg levegő ment végig a szobán és az ágyon,s "nekiment" a függönynek,ami "felnyomodott" az ablakra.A szekrényen levő képkeret is leesett.A testvérem is látta.Az egész lábam elkezdett bizseregni,meg elmelegedtem,de nem félelmemben.Huzat nem lehetett,mert az összes ablak,és ajtó csukva volt.Szellem/ekre gyanakszok.S ez már a második eset.Múltkor is pont ilyen volt,ugyanaz a meleg levegő,és azt éreztem,hogy a hátam mögött,a lábaimnál valami/valaki van.Nem mertem megfordulni,mert tudtam,hogy lesz ott valami.Pedig nem vagyok félős.Szerintetek mi lehet?Van valami ésszerű magyarázat erre?

2019. dec. 18. 07:47
 1/5 anonim válasza:
47%
Mondtam, h ne szedd be egyszerre az egeszet !!
2019. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
34%
Az scp-939 nevű lény lehetett,keres rá a googlen.
2019. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Első ez nagyon nagy volt. 😂😂
2019. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Soros György
2019. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Azzal, hogy huzat van a szobában (minden helységben van légmozgás), a fal mellett felszáll a meleg levegő (különösen az ablak közelében aminek magasabb a hőátbocsájtási tényezője mint a falazatnak, mivel ott van hőveszteség).

A képet meg tedd arrébb a szekrényen.

2019. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!