Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Rengeteg deja'vu érzés, de...

Rengeteg deja'vu érzés, de csak mostanában? Mivel magyarázható?

Figyelt kérdés
Leginkább,az szokott történni,hogy amint beszélek egy emberrel beugrik egy kép amint ugyanazt mondom,ugyanazon a helyen, nem történik semmi más (remegés,szédülés stb.) Csak egy pár hónapja kezdett el ez "előjönni",addig nem,de most megint abba hagyott.Mivel magyarázható?

#deja'vu
2012. júl. 13. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, valóban úgy lehet, hogy már megtörténtek azok a dolgok egy másik életben.
2012. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz.
2012. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért menjek pszihológushoz? :O
2012. júl. 14. 16:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt egy srác,szinte folyamatosan jöttek neki ezek az érzések,teljesen bekattant,nyugtatókon élt.
2012. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de ez több betegség tünete is lehet. Persze, ha már nem jelentkezik, akkor gondolom nem lehet nagy a baj.
2012. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mxxx ***** válasza:
ilyenkor megérzed ha nyitva van egy "kapu" valahol a közeledben át egy másik dimenzióba... vagyis én ezt hallottam valahol.. :) :D
2012. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Mi az, hogy betegség tünete? Bocs 5-ös, de te magadtól vagy ennyire hülye, vagy segítenek? Egyszerű időbeli ismételtség érzékelése, és le is írta, hogy nincsenek fizikai tünetei. Ha azt mondom, hogy ez már velem megtörtént, akkor beteg vagyok? Az meg másodlagos, hogy ez természetfelettinek lehet e értelmezni, vagy sem.


Sokat foglalkozom ezzel a témával, de sajnos ismeretlen víz. Nem tudni, mi a déjá vu. Pont amennyire természetfelettinek tűnik, pont annyira nem muszáj annak lennie.

A szkeptikus oldal mellett szól, hogy az életedben számtalan interakció történik, és ebből rengeteg hasonlít egymásra, csak nem fogod fel. A tudatod raktározza ezeket a történéseket, és ha még egy kicsit is hasonló történik, akkor az agyadban ugyanazok a területek aktiválódnak. Ez is lehet a déjá vu érzése.

A parapszichológia mellett meg az szól, hogy az emberek ezt mind természetfeletti, tizedmásodpercnyi eufóriának érzik, és hogy sokan kötöttek már a déjá vuhoz spirituális képességeket. Pl minél többet agyalsz rajtuk, annál gyakoribbak lesznek, annál több kapcsolatot értesz meg magad körül. Személyes tapasztalat, hogy egyszer egy ilyen többhetes időszakban előre láttam történéseket stb. De az sem feltétlenül természetfeletti, csak nyitottság, szóval maradjunk annál, hogy ismeretlen témakör. :) És talán nem is kell megismernünk. :)

2012. júl. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: "Persze, ha már nem jelentkezik, akkor gondolom nem lehet nagy a baj."


Illetve:

[link]

2012. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Memóriadeficit. Erről szól a deja'vu semmi másról. Valószínűleg valami agyi problémád van, lehet, hogy csupán kimerültségtől vagy a melegtől.....
2012. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem meg hiba a mátrixban :DDD
2012. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!