Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy hívják a jelenséget, és...

Macs007 kérdése:

Hogy hívják a jelenséget, és mi az oka? Milyen képességre vall? Telepátia, hipnózis, energiaáramlás, reiki, mágia? Nyilván befogott frekvencia, emberi és gépi verzióban. Miféle aktív/passzív/kölcsönös kommunikáció ez? 3 régebbi és +1 frissebb példa:

Figyelt kérdés

1. Félálomban, ébredés előtt hallottam szó szerint és tisztán, azonos hangsúllyal X-től ugyanazt a mondatot, amit X fél perccel később az ajtót kinyitva, a szobába lépve kimondott. A téma haláleset közlése volt. X közeli hozzátartozóm. Néha az ember megérez dolgokat, haloványan mintha érzékelne érzelmeket, de ennyire tisztán és érthetően előre még soha nem hallottam meg senkitől semmit, mint akkor.


2. Megszólal egy zene a fejemben, bekapcsolom a rádiót, a következő taktus illeszkedik a hallott zenéhez, amely ugyanaz. Néha beszélgetésfoszlányt is érzékelek ugyanígy rádió bekapcsolás előtt, de hogy a rádióban folyatott beszélgetést már azelőtt hallottam, általában csak utólag fogom föl. Ez ritka jelenség, de elő-előfordul.


3. Erősen zajos térben egymástól fél méterre állunk Z-vel, akibe szerelmes vagyok, és hipnotikus állapotomban bámulok előre a semmibe, gondolván, hogy szó szerint egyé olvad a lelkünk, nagyon erős szeretet áramlás, belesimulok a gondolatba, igyekszem a szívét érinteni, amikor is hirtelen kérdőn felém fordul a másik, mint akit áramütés ért, vagy mint akihez hozzáértem, akit megérintettem, holott „nem”, és én is érzem az áramütést, hirtelen kiszakadok én is a pillanatból, vagyis a másik lelkébe simulásból. A gondolataim olyan erősek, hogy gyors egymásutánban ez a jelenet megismétlődik, aztán már nem merek gondolni, mert hiába hogy nem is mondok semmit, hogy meg se mozdulok, felé se fordulok, ezt az igen erős, mély érzelmekkel teli, mély koncentrációt igénylő cselekménysort ez a bizonyos másik ember azonnal érzékeli. Akadt, aki azt állította, „látja”, hogy erős, mély kapcsolódás van közöttünk. Hozzáteszem, kettőnk közt nem volt kimondva.


Más: + 4. Ha rendkívül mély érzelmeket táplálok valaki iránt és kölcsönösnek vélem az érdeklődést, a helyzet pedig úgy hozza, egymáshoz közel, vagy akár egy ágyban alszunk el, előfordul, hogy amikor a másik elalszik, amiről ezekben a pillanatokban éppen ábrándozom, mintha álmában kisvártatva meg is történne a másik emberrel. Pl régebben megtörtént, hogy láthatóan csókolózni kezdett álmában a kiszemeltem, amikor elég mélyen és erősen erre koncentrálva ezen képzelegtem. De úgy tűnt nem olyan régen, hogy nem csak az ártatlanabb képzelődéseim válnak valóra, a másik nyitottsága egyfajta félálombeli valóságot is teremt. Erős, koncentrált szeretetáramlást hajtok végre ilyenkor, elképzelve, hogy a dolgok valóra válnak. Ilyesmivel ki foglalkozik, mi ez az egész? Jót röhögtem én is régebben hasonló dolgokon, amikor mástól hallottam ilyeneket, de ma már más véleményen vagyok. Ez nem csupán frekvenciaérzékelés, nem csupán telepátia, de nem is hipnózis, inkább energiaáramlásnak vélem, de hát a reiki is más tészta. Kérdés, ennek mi a neve? Akik foglalkoznak ilyesmivel tudatosan, azok hogyan fogalmazzák meg, mi ez a fajta tevékenység és képesség? A fenti érzékelés egyfajta nyitottságra utal, amit viszont mély érzelmi állapotban csinálok azokkal, akikbe beleszeretek, számomra felér egy varázslattal. Persze, ezek az illetők életem során úgy érzem, ilyenkor rendkívül mélyen kötődnek hozzám, de lehet, hogy csak én hozom ki belőlük. Eleve keletkezik előtte egy olyan összeköttetés közöttünk, ami a szabad akarat befolyásolását szerintem teljesen kizárja. Szerintem a 4 jelenség valamiképp összefügg.



2019. dec. 28. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Befogott gép mágia reiki hipnózisáramlással.
2019. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

1, Deja vu. Információ alapú energia befogás.


2, Deja vu. Saját életút alapú energia hangolódás.


3, Nem tudom hogy hívják. Energia alapú hatás. ( egy szinttel e felett van, smikor a másik érzékel téged, ha messze is van, eszébe jutsz, rád figyel, ha ugyanígy hívod/bele mész)


4, Nem tudom hogy hívják, talán telepátiának hívhatnák. Belső rezgés által hatás egy másik elmére.


Foglalkoztam ilyenekkel régen, de egy kifejezett célom volt ezekkel, többel, és sok más dologgal is. Amikor egyértelművé vált számomra, hogy a célomat fentről akadályozzák, felhagytam sok gyskorlattal, ezekkel is.


Ne alard megnevezni. Ahogy egyre inkább növekednek és kiszélesednek ezek a dolgok, a gyakorlataid, és mindened, az által, hogy te mint személyiség fejlődsz, nem akarsz majd nekik kollektív nevet adni, mert nem lehet. Egy adott valaminek a részeit fogod mahd kifejteni ha erről beszélsz. Meg ez az összes tök ugyanaz. A különbségek is nagyon közel állnak egymáshoz.


Te is kuhozod belőlük, de ilyen embereket is dobál neked a sors.

2019. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
49%
Elmebajnak.
2019. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves Red Vixen!


Köszönöm a válaszod. Az emberek szeretnek nevet adni a jelenségeknek, amiket érzékelnek. Én azért szerettem volna tudni, hogy hívják ezt, hogy utána tudjak olvasni. És akár fejleszteni is képes legyek. De való igaz, hogy a személyiség fejlődése ad erre lehetőséget. néha távolodom ettől a lehetőségtől, néha egészen mélyre megyek.


A deja vu-ről kétéleképp hallottam már, egy már megélt jelenség felidézése, mozaikdarabkákból, vagy a jövőbe látás képességeként. Én azt gondoltam, az előbbit jelenti, egyfajta érzéki csalódás. de az is lehet, hogy egy folyamatosan ismétlődő történés, amit formálni, alakítani lehet. nem vagyok benne biztos, hogy értem, hogyan kapcsolódik a deja vu jelensége az általam tapasztaltakhoz.


Hogy kit sodor a sors a közelembe, eleve egy hullámhosszon van-e, vagy egy hullámhosszra kerül, én alakítom így, vagy én igyekszem rárezegni, az sem mindegy.


Ezért fontos nekem, hogy tudjam, miről van szó. Egy bizonyos energiaszintet persze ehhez el kell érni. Ami jelenleg az általam tapasztaltak fényében REM fázisban és mély érzelmi állapotban érhető el. Engem szuperszenzitívnek könyvel el a környezetem, egyfajta empatának. mély érzelmi állapotban persze könnyű egy szenzitív embernek produkálni ilyen jelenségeket, de ezeket az állapotokat szívesen idézném elő akkor is, amikor épp kevéssé vagyok felfokozott állapotban. Amikor nincs a közelemben a másik, és úgymond befogom, "belemegyek", megérzem, ha sikerült. Az egymásra hangolódás azonos rezgésszinten nem nehéz. De, nem mindenki bírja elviselni ezt a mély, felfokozott érzelmi állapotot. Ha pl y-nal többeket együtt hallgatunk és viccelődve kimondok egy kétjegyű számot, egészen valószínűtlen módon épp ugyanazt a kétjegyű számot mondja ki mellettem az, aki számomra fontos, az olyan, mintha azonos tőről fakadna. Tehát megvan az út felé.


Ha odafent akadályozzák, az miben nyilvánul meg?


Számomra kevésbé közeli, vagy akár ismeretlen emberekkel való beszélgetések közben is ki szokott derülni, hogy olyasmire hangolódom rá a másikból, amit a rajta kívül álló közvetlen környezete sem érzékel. Ami számomra evidens, arról az ilyen emberek elcsodálkozva közlik, meglepetés érte őket, hogy látom őket belülről. Hétköznapi képességnek tartom és szomorú, hogy olyan sokan képtelenek erre. Ugyanakkor erre vezetem vissza az energiaáramlás felhasználásának lehetőségeit is. Azt is, hogy valakit ezzel célba vehetek, vagy megérthetek.


Szeretném tudni, hogyan adhatom át a gondolataimat úgy, hogy egy az érzelmeiről kommunikálni a hétköznapi életben is nehézkesen tudó ember is képes legyen felém üzenetet közvetíteni. Jobbára szerintem tudat alatt teszi.

2019. dec. 28. 14:01
 5/18 A kérdező kommentje:

# 3-as:


Elmebaj? Varázslat? Attól függ, mit nevezünk bajnak :)

Ha az elme képes befolyásolni valakinek az álmát és előidézni, hogy olyasmit fogadjon el és tegyen, amire sanszos, hogy ő is vágyik, amúgy is, akkor az klassz dolog. Lehetőséget ad arra, hogy ha felébred, megerősödjön ez a kapocs. Bár vannak dolgok, amik óvatoskodás okán sosem válnak valóra, ha így legalább megtörténik, legalább megéltük. Az elme baja vagy zűrje inkább az, hogy nem önt az ember tiszta vizet a pohárba. Bár a legjobb, ha szavak nélkül is érti egymást két ember.

2019. dec. 28. 14:26
 6/18 A kérdező kommentje:

deja vu - miért lenne deja vu az, ha felriadok egy mondatra, amit nekem címeznek, hallom, majd nemsokkal később belép az illető, és kimondja. nem csak tudtam, ki és mit fog mondani, hanem tisztán hallottam is tőle, és ezért riadtam föl rá. már ébren vártam hogy benyisson és közölje. tehát nem utólag emlékeztem vissza, hanem

1. meghallottam a belső énjét, elpróbálta, mit is mondjon, hogyan mondja meg, ráhangolódtam a frekvenciájára, vagy

2. nem a belső énjét, gondolatát hallottam, mert nem akkor mondta ki gondolatban, hanem későbbi eseményt hallottam meg előbb.


szerintem egy haláleset közlése REM fázisban amúgy lehetséges. ha a közlő belső gondolatát kaptam el. mert már magában is kimondta


REM fázisban egy idegen helyen aludtam egyszer és tudatában voltam annak, hogy járkálok egy kétszáz kilométerre lévő nagyszülői rokoni házban, ahol egyetlen emberrel kerültem összeköttetésbe, aki egy sarokban ült és egyenesen a szemembe nézett, a Dédim, aki azután pár nappal később meghalt. Olyan volt a szeme, mintha valami szomorú dolgot akarna közölni velem. Azt hittem, hogy a saját haláláról, de később rájöttem, hogy valami olyasminek a jelenlétét is érzékelte, ami sokkal fájdalmasabb volt ennél. Mégpedig azt, hogy a fia, Nagypapám is hamarosan, igen rövid időn belül követi őt. Mindenki ott volt álmomban, aki ott lakott. Csak Nagypapám nem. Ezek is különös dolgok. Tudtam, hogy az ország másik felében vagyok és félálomban fekszem egy idegen házban vendégségben, és hogy mindeközben a nagyszülői házikó fala között bolyongok, üzenetre lelve.

2019. dec. 28. 14:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném tudni, hogyan adhatom át a gondolataimat úgy, hogy egy az érzelmeiről kommunikálni a hétköznapi életben is nehézkesen tudó ember is képes legyen felém üzenetet közvetíteni. Jobbára szerintem tudat alatt teszi."


Mi a francért akarsz te bárkit érzelmileg manipulálni,ha tudatosan nem akar neked megnyílni akkor ne vájkálj a tudatalattijában.Ez már messze nem a magánszféra megsértése kategória és szellemi szinteken büntetés jár érte...Elárulom neked amikor valakit ilyen módszerrel "befogsz",akkor valójában rákapcsolódsz és asztrális csápokat eresztesz ki magadból amivel letapogatod és beléhatolsz....minden embernek van egy udvara,amit illik tiszteletben tartani,vagyis még az aurája széléig sem megyek el...ennek fizikai megfelelője a kerítés...Ha a torokcsakrája el van záródva és a csendes gyermek archetípusát éli (biztos megvan az oka),akkor nem belülről nyúlkálok hozzá,meg megkerülve a tudatát egyéb módokon befolyásolom,csakhogy neki és neked jó legyen...ez nem segítség hanem manipuláció,te is beteg vagy...


Komolyabb látók a morfogenetikus mezőről hívják le a megfelelő információt kizárólag az egyén kérésére,ehhez lehetnek segítő entitások,ha maga a folyamat nem teljesen tudatos akár negatív entitek is,de amit te csinálsz az nemcsak súrolja a sötét érdekeket és az öncélú tudatlanság továbbá a másik felé tanúsított bizalmatlanság szintén nem erények...majd kimondja ha felkészült és úgy akarja nem turkáljuk,mert ha aki felismerte a saját ilyenirányú hatalmát annak nagyobb a felelőssége...


Továbbá a hosszúlére eresztett szerelmi bűbájozás és normál hajlamok a nyitottságra,amiket úgy állítasz be mint valami extrém mágikus képességet szintén feltételezik a lelki sérüléseket...


"régebben megtörtént, hogy láthatóan csókolózni kezdett álmában a kiszemeltem, amikor elég mélyen és erősen erre koncentrálva ezen képzelegtem."...." Az egymásra hangolódás azonos rezgésszinten nem nehéz. De, nem mindenki bírja elviselni ezt a mély, felfokozott érzelmi állapotot"

....ejnye ez a szexuálmágia egy formája...nem akarsz felnőni?


A deja vú egy már megtörtént esemény átélése és lereagálása a szituációnak ami annak felismerésével megváltoztatható...a másik a helyekkel kapcsolatos (itt már jártam,laktam előző életekben)reinkarnációs deja vú..


1.Mivel ebben az utolsó időkben (nemcsak a közelgő kataklizmák hatására) a 3.D-s fizikai háló a földkörül vékonyodik és dimenziót váltunk,úgy lóg bele a fejünk egyre jobban az asztráldimenzióba ami egy magasabb sűrűség átfedésben a miénkkel,így a lineáris idővonalunkba is

könnyebben megy az áthallás,átlátás,érzés...az asztrálban cirkulás időérzékelés hatására magasabb nézőpontból átláthatóbb lesz a földi forgatókönyv..

...vagyis szintén egyszerű áthallásról beszélünk nem különleges képességről és egyre többen fognak hasonló tapasztalatokat szerezni...


2.es ugyanez


3-ast azt hiszem kifejtettem..


4-a tisztánérzés egy alacsony formája de az empatasághoz nagyon kevés,szívcsakránál vannak problémák..


"Ez nem csupán frekvenciaérzékelés, nem csupán telepátia, de nem is hipnózis, inkább energiaáramlásnak vélem, de hát a reiki is más tészta...."


Miért a többi mi a faxom,ha nem energiaáramlás,ha nyomogatom a bellentyűimet az nem az?Keress rá mindegyikre egyenként,mert a telepata pl. minden gondolatodat látja a többiről sincs halvány lilád..a reikit trambulinról sem éred fel...sorry az őszinteségért,de ami sok az már nagyon..

2019. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

# 7


„Mi a francért akarsz te bárkit érzelmileg manipulálni,ha tudatosan nem akar neked megnyílni”


azt elfelejtettem közölni, hogy addigra ő már engem behálózott. kizárólag olyan emberekkel kapcsolatban gondolom úgy, hogy nem árt rásegíteni, akikkel már eleve közeli kapcsolatom van. nem szúrok ki csak úgy hasraütésszerűen embereket, de van olyan, hogy valakik nem mernek egymás irányába lépni, miközben a napnál is világosabb, hogy mély szeretet van közöttük.


„szellemi szinteken büntetés jár érte.”


miért járna büntetés olyasmiért, ami a szeretetről szól. és arról, hogy másféleképp is tudunk egymással kommunikálni. ha a másik mind fizikai mind lelki síkon már megtett jópár olyan dolgot, ami arra utal, hogy szeretne tőlem valamit, miért is ne tehetném meg, hogy ezen a módon igyekezzek a tudtára adni valamit, amit máshogyan esetleg nem merek. és miért is ne nyílhatna köztünk olyan energiamező, ami megkönnyíti a kommunikációt.


„valójában rákapcsolódsz és asztrális csápokat eresztesz ki magadból amivel letapogatod és beléhatolsz...”


ne haragudj, de ez elég ijesztően hangzik. ha viszont szerelmes vagy valakibe és érzed, hogy nyitott feléd, akkor meg normális az aura összeolvadás? volt ilyen. látható volt bizonyos emberek számára, hogy az aura magától összeolvadt. én eléggé szkeptikus vagyok e téren, de jólesett hallani, hiszen az illető fontos volt nekem. van, amikor az energiamező egyé válik.

én kizárólag akkor folyamodom ilyesmihez, hogy ezt az egyé válást úgymond kiélvezzem, ha messziről süt rólunk, hogy igazán mély a szeretet. engem nem érdekelnek olyan emberek, akiket nem érdeklek. irtózom a gondolattól is, hogy olyanokhoz hozzáérjek, akár így asztrális módon is.


„akkor nem belülről nyúlkálok hozzá,meg megkerülve a tudatát egyéb módokon befolyásolom,csakhogy neki és neked jó legyen...ez nem segítség hanem manipuláció,te is beteg vagy...”


nem kerülöm meg a tudatát. már réges-régen túl vagyunk azon, hogy ő hat az én tudatomra és kikezdett velem. én minden jószándékom mellett kérdezek, és éppen azért, hogy ne kövessek el hibát. ha a fantáziám valóságon alapszik és egy más síkon is vagyok, ha van egy alapvető, hétköznapi képesség, amit nem is akarnék túlmisztifikálni, hisz láthatóan te is ismered, akkor a kérdésem értelmezhetnéd úgy is, mit tehetek meg ebben az esetben, és mit nem, mikor használható, mikor nem. használható-e arra, hogy egymáshoz közelálló emberek jobban megértsék egymást és egyébként is, önként meg kell nyílni, behatolni is csak akkor lehet, nem? visszatérnék ahhoz a kijelentésemhez, hogy ha nem érzem a mély szeretetet a másik irányából, az az ember engem nem is érdekel.


természetesen ha más ember volnék, kiszúrogatnék embereket és játszadoznék velük, mert mondjuk mégis megnyithatóak ezek a csatornák kölcsönös érzésektől mentesen is, az valóban elég hátborzongató, csúnya és etikátlan dolog volna. de én nem ilyesmiről beszélek. én már be lettem hálózva kérlek. pusztán a gördülékenyebbé tételén dolgoznék, de abban igazad van, hogy ha be van valaki zárulva egy bizonyos ponton, akkor az beavatkozás. de, létezik oldás is, nem igaz? nem ismerem a szakkifejezéseket. de, vannak helyzetek, amikor felemelő feloldódni egy görcsből. én továbbra is tartom, hogy részemről ez mély szeretetből táplálkozik.


„ aki felismerte a saját ilyenirányú hatalmát annak nagyobb a felelőssége...”


ezért írtam ide. hogy megtudjam, képzelődtem-e, vagy valóban rendelkezem egy bizonyos általad „hatalom”-nak nevezett valamivel.

én inkább csak egyfajta látásnak nevezném, egyfajta ráhangolódási képességnek. empaták foglalkoznak ilyesmivel, nem? (jó, nem törekszem babérokra, félreértesz, ha azt hiszed, ki akarok emelkedni valami nem létező képességgel mások közül és ezzel tetszelegni)

nem tudom, mit csinál a „látó”, könyökömön jön már ki, hogy mindenki oda jár. én nem tudom, mi az. lehet, nekem is menne.a végén ez is kisülhet.


„ szerelmi bűbájozás és normál hajlamok a nyitottságra”

– ha szerinted is tök normális, akkor mitől lenne sérült, aki szintén hétköznapinak véli (lehet nem értettem pontosan amit közölni akartál ebben a mondatban)


„ szexuálmágia egy formája” – most hallom először ezt a kifejezést. na látod, már ezért is megérte ide feljönnöm. tudni szeretném, mit csináltam. ez a típusú határátlépés, amit magam is annak éreztem, tény, hogy már számomra is sok. de ha tényleg létezik, bajt csináltam vele? a másik láthatóan élvezte, előtte ébren is és másnap is elég mélyen egymásra voltunk hangolódva. a helyzetet is ő idézte elő, hogy együtt aludjunk.


„lereagálása a szituációnak ami annak felismerésével megváltoztatható” – megváltoztatható?


„vagyis szintén egyszerű áthallásról beszélünk nem különleges képességről és egyre többen fognak hasonló tapasztalatokat szerezni...” – ennek örülök.


„ tisztánérzés egy alacsony formája” – nem tudom, mi az, de utánanézek

„szívcsakránál vannak problémák” – az enyémnél? nálam biztosan.


„sorry az őszinteségért,de ami sok az már nagyon..”


nekem nem gond, örülök, hogy elmondtad. halvány lila dunsztom sincs, hogy mit csináltam, és szerettem volna megtudni. nekem nem sanyarú érzés, ha ezeket a fogalmakat nem öleli föl, amiket csináltam. teljesen bevallottan vagyok ehhez sült hülye. és elfogadom azt is, ha megvádolsz azzal hogy bizonyos helyzetekben bűnt követtem el.


annak ellenére, hogy sokat mondtál, keveset értettem meg belőle, mert ehhez kevés vagyok. de ahhoz eszerint épp elég, hogy olyasmiket tegyek, amik úgy fest, hogy kevésbé ismert dimenziókat lépnek át. azért a világért se érezd, hogy élvezkedem a dimenzió és egyéb szavakon. számomra hétköznapi. ha tanulni szeretnék és helyesen cselekedni, azt ledorongolás helyett inkább értékeld.

a felsorolt dolgok a reikin át a telepátiáig, mindezek azért kerültek be a mondandómba, hogy így hívjam föl a figyelmet arra, mennyire gőzöm sincs erről, az egészről. szánt szándékkal adtam elő világosan a tökhülyét, minthogy tényleg segéd fogalmam az egészről de azt tudom, hogy ilyen hívószavakat beírva jön majd valaki, aki hajlandó megmagyarázni és leckét adni nekem. aki nem fantazmagóriának véli az energiaáramlást, hanem komolyan veszi a témát.


szóval köszi a választ

2019. dec. 28. 17:42
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam végig ezt a sok értelmetlen maszlagot.

Egyszerűen annyi történik hogy te elképzelsz valamit, és annyira hiszel benne hogy valóságként éled meg.


Lehet hogy te azt hiszed hogy előre láttad hogy mi lesz a rádióban, de valójában csak a memórád "hibázik" ilyenkor. Ha értenéd az agy műkődést akkor nem képzelnéd el hogy te valami különleges "látnok" vagy. Valószínüleg unalmas az életed és ezzel akarod feldobni egy picit + egy kis elmebaj.

2019. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 9 - persze hogy unatkoztam, miért? Te alapjáraton ide jársz élni?


az szerintem elég fura, hogy előre hallod a családtagodtól azt a mondatot, ami később hangzik el.


arról pedig nem tudtam, hogy erős koncentráció valóra válthat bármit is :D ha ez tök normális és széles körben elterjedt dolog, akkor ez is egy válasz, és köszi :)

2019. dec. 29. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!