Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy hívják a jelenséget, és...

Macs007 kérdése:

Hogy hívják a jelenséget, és mi az oka? Milyen képességre vall? Telepátia, hipnózis, energiaáramlás, reiki, mágia? Nyilván befogott frekvencia, emberi és gépi verzióban. Miféle aktív/passzív/kölcsönös kommunikáció ez? 3 régebbi és +1 frissebb példa:

Figyelt kérdés

1. Félálomban, ébredés előtt hallottam szó szerint és tisztán, azonos hangsúllyal X-től ugyanazt a mondatot, amit X fél perccel később az ajtót kinyitva, a szobába lépve kimondott. A téma haláleset közlése volt. X közeli hozzátartozóm. Néha az ember megérez dolgokat, haloványan mintha érzékelne érzelmeket, de ennyire tisztán és érthetően előre még soha nem hallottam meg senkitől semmit, mint akkor.


2. Megszólal egy zene a fejemben, bekapcsolom a rádiót, a következő taktus illeszkedik a hallott zenéhez, amely ugyanaz. Néha beszélgetésfoszlányt is érzékelek ugyanígy rádió bekapcsolás előtt, de hogy a rádióban folyatott beszélgetést már azelőtt hallottam, általában csak utólag fogom föl. Ez ritka jelenség, de elő-előfordul.


3. Erősen zajos térben egymástól fél méterre állunk Z-vel, akibe szerelmes vagyok, és hipnotikus állapotomban bámulok előre a semmibe, gondolván, hogy szó szerint egyé olvad a lelkünk, nagyon erős szeretet áramlás, belesimulok a gondolatba, igyekszem a szívét érinteni, amikor is hirtelen kérdőn felém fordul a másik, mint akit áramütés ért, vagy mint akihez hozzáértem, akit megérintettem, holott „nem”, és én is érzem az áramütést, hirtelen kiszakadok én is a pillanatból, vagyis a másik lelkébe simulásból. A gondolataim olyan erősek, hogy gyors egymásutánban ez a jelenet megismétlődik, aztán már nem merek gondolni, mert hiába hogy nem is mondok semmit, hogy meg se mozdulok, felé se fordulok, ezt az igen erős, mély érzelmekkel teli, mély koncentrációt igénylő cselekménysort ez a bizonyos másik ember azonnal érzékeli. Akadt, aki azt állította, „látja”, hogy erős, mély kapcsolódás van közöttünk. Hozzáteszem, kettőnk közt nem volt kimondva.


Más: + 4. Ha rendkívül mély érzelmeket táplálok valaki iránt és kölcsönösnek vélem az érdeklődést, a helyzet pedig úgy hozza, egymáshoz közel, vagy akár egy ágyban alszunk el, előfordul, hogy amikor a másik elalszik, amiről ezekben a pillanatokban éppen ábrándozom, mintha álmában kisvártatva meg is történne a másik emberrel. Pl régebben megtörtént, hogy láthatóan csókolózni kezdett álmában a kiszemeltem, amikor elég mélyen és erősen erre koncentrálva ezen képzelegtem. De úgy tűnt nem olyan régen, hogy nem csak az ártatlanabb képzelődéseim válnak valóra, a másik nyitottsága egyfajta félálombeli valóságot is teremt. Erős, koncentrált szeretetáramlást hajtok végre ilyenkor, elképzelve, hogy a dolgok valóra válnak. Ilyesmivel ki foglalkozik, mi ez az egész? Jót röhögtem én is régebben hasonló dolgokon, amikor mástól hallottam ilyeneket, de ma már más véleményen vagyok. Ez nem csupán frekvenciaérzékelés, nem csupán telepátia, de nem is hipnózis, inkább energiaáramlásnak vélem, de hát a reiki is más tészta. Kérdés, ennek mi a neve? Akik foglalkoznak ilyesmivel tudatosan, azok hogyan fogalmazzák meg, mi ez a fajta tevékenység és képesség? A fenti érzékelés egyfajta nyitottságra utal, amit viszont mély érzelmi állapotban csinálok azokkal, akikbe beleszeretek, számomra felér egy varázslattal. Persze, ezek az illetők életem során úgy érzem, ilyenkor rendkívül mélyen kötődnek hozzám, de lehet, hogy csak én hozom ki belőlük. Eleve keletkezik előtte egy olyan összeköttetés közöttünk, ami a szabad akarat befolyásolását szerintem teljesen kizárja. Szerintem a 4 jelenség valamiképp összefügg.



2019. dec. 28. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Már leírtam, nem tudod előre. Amikor meghallod amit kimondott, akkor azt hiszed,hogy te ezt már hallottad. Mert sérült a pici agyad.

Nincs semilyen képességed, simán csak hülye vagy.

De ha neked így jobb akkor képzeld el hogy neked hatalmad van, mert tudod hogy mi megy a rádióban, pf szánalmas.

2019. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora látnok vagy, írd már le a lottószámokat! De ne csak utólag mond, hogy te ezt már tudtad!
2019. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

# 11

Te még sose hallottál Balogh Béláról? Ajanlom elolvasasra A vegso valosag c konyvet. Abban szepen kifejt egy elmeletet a frekvenciakrol es az agyhullamokrol. Nezd, nem latnoknak gondolom magamat. Hanem erdekel, hogyan magsarazhato meg tudomanyosan egy olyan dolog, amit ezoterikus sikra terel a latszat. Ugyanakkor mivel fogekony vagyok, hajlando vagyok elfogadni azt is, ha emogott mas okok huzodnak meg.


Hogy a csaladtagod hallod es felriadsz ra es gondolkodsz az altala mondottakon es utana belep es elhangzii az amire mar elotte felriadtal az nem azt jelenti hogy gond van az idoerzekemmel hanem azt hogy vagy befogtam a masik frekvenciajat (ahogyan a radiohullamot is), vagy idougras tortent. Az is lehet hogy a ketto egyszerre tortenik. Mindenesetre Einsteinnel vitatkozz ezen ne velem. Ha nem eleg fejlett hozza a fantaziad, akkor az is bizinyara erthetetlen neked hogy leteznek batkteriumok. Hiszen Te magad szabad szemmel azokat nem latod.


Semmifele kukonleges kepesseg nem kell ahhoz, hogy bevonzz valamit, de az eros akarat mellé szukseges egy azinos hullamhossz is. Pont ezert nem mukodik mindenkinel es minden esetben. Csak bizonyos rezgesszinten es bizonyos erzelmi allapotban. Ezek nelkul egy eleten at lehet azt gobdolni, hogy aki ilyenekrol beszel, annak elment az esze. Holott arrol van csupan szo, hogy Te vagy az akinek még nem jott meg. Ilyen temakorok kozott pedig akkor hiaba nezelodsz. Sak magadat idegesited fel vele.

2019. dec. 30. 09:38
 14/18 A kérdező kommentje:

# 12 lottó számok :)


Probaltam mar. Sajnos elore max 3at talalok el. Ha nem jatszottam meg de mar kihuztak, a hirek elolvasasa elott ha peobalom kitalalni, osszejon a 4es is.


Szoval cseszhetem :D de koszi a bizalmat

2019. dec. 30. 09:46
 15/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mar megkaptad buntetesedet macs007 amit orommel fogadtal
2020. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A nevem Gábor, és a lelkek és más túlvilági életformák kutatója vagyok. Hallottam már hasonlókat és elképzelhető, hogy magyarázatom is rájuk, csak sajnos ez nem ilyen egyszerű. Először is kéne tudnom a nemét és életkorát, mivel bizonyos korosztályokat különféle spirituális lények szállnak meg.


Kérem válaszoljon minél hamarabb mert az is könnyen elképzelhető, hogy gonosz szellemek vannak a dolgok hátterében és minél hamarabbi terápiát igényel.


Üdvözlettel: Gábor a lélekmágus

2020. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

# 16

kedves Lélekmágus Gábor

melyik jelenségre érti ezt?


az első három esemény régen történt, mondhatni elég fiatalon, az első manapság ritkább. a negyedik a közelmúltban is


mit ért gonosz szellemek alatt?

milyen spirituális lények okoznának ilyen hétköznapi képességeket (állítólag azok)


egy más entitás képes lehet saját entitása tudatában lévő ember burkába tudatába költözni és képességekkel felruházni úgy, hogy azt hiszi, a dolgok mozgatórugója Őmaga? holott nem?


vagy én viselkedtem helytelenül és így próbál bemérni?


milyen terápiára gondolt? esetleg zártosztályra? ön szerint hallucinációkat okoz nálam egy spirituális lény, vagy elfogadható, hogy ezek valóban megtörténnek


mit csinál egy lélekmágus?


jó szellemek is lehetnek a háttérben? miből állapítható ez meg?

2020. jan. 3. 23:01
 18/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#17 ugye en megmondtam (#15)

elmelkedned, meditalnod kellene onmagadon,

onzetlensegeden, onzetlensegen

vagy nem ha nem akarsz

Xy4

2020. jan. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!